Visos kategorijos
warranty-lt Daugiau
Konferencijų kėdė SAMBA CR NA5217
search
 • Konferencijų kėdė SAMBA CR NA5217
 • Konferencijų kėdė SAMBA CR NA5217

Konferencijų kėdė SAMBA CR NA5217

Didmeninė kaina
72,90 
tinklas
89,67 
grubus
Užsakykite dabar - siuntimas tuoj 13.02.2023!

SAMBA konferencijų kėdė sujungia eleganciją, patogumą sėdėti ir tvirtą apdailą. Ekologinės odos apmušalai kartu su chromuotomis kojomis ir mediniais porankiais suteikia kėdei unikalų dizainą ir modernią išvaizdą. Dėl aukštos kokybės komponentų naudojimo konferencijų kėdė yra patvari, stabili ir saugi naudoti.

 

Iš ekologiškos odos pagamintos konferencijų kėdės „SAMBA“ sėdynė ir atlošas suteikia kėdei išskirtinę išvaizdą ir patogumą ją naudojant. Ekologinę odą labai lengva valyti ir ji yra atspari dilimui, o tai užtikrina malonų vaizdą net daugelį metų.

 

Konferencinės kėdės „SAMBA“ rėmas pagamintas iš chromuoto plieno, atsparaus skaldai ir mechaniniams pažeidimams, kurie užtikrina konstrukcijos tvirtumą. Kėdė išsiskiria universalumu, ji yra įvairių spalvų.

 

Funkcionalumas:

 • Tvirta konstrukcija garantuoja ilgaamžiškumą ir saugumą naudojant
 • Minkšta sėdynė ir atlošas užtikrina naudojimo patogumą daugelį metų
 • Atsparus dilimui apmušalas, kurio dėka kėdė ilgą laiką laikoma nepriekaištingos būklės
 • Kėdė yra patvari ir gali nešti iki 120 kg
 • 2 metų garantija
 • Produktas skirtas savarankiškam surinkimui.

 

Konferencijų kėdė „SAMBA“ išsiskiria universalumu, ji yra įvairių spalvų variantų. Jiems taikoma 2 metų gamintojo garantija. Mes raginame jus susipažinti su kitais „SAMBA“ kėdžių modeliais.

Duomenų lapas

Aukštis 89 cm
Plotis 60 cm
Svarstyklės 7 kg
Aukštis iki sėdynės 45 cm
Gylis 56 cm
Sėdynės plotis 46 cm
Sėdynės gylis 42 cm
Nugaros aukštis 39 cm

PRISTATYMO BŪDAS

Dostawa

Dėl savo transporto priemonių parko galime pasiūlyti pervežimą „Mextra“ automobiliais – įskaitant pristatymą dideliais sunkvežimiais. Tai garantuoja saugų ir greitą pristatymą tiesiai iš mūsų sandėlio į Jūsų patalpas.

Užsisakant prekes mūsų internetinėje parduotuvėje, galite rinkti iš kelių galimų pristatymo būdų. Labai ilgai bendradarbiaujame su tarptautinių pervežimų įmonėmis, tokiomis kaip: DHL, DB SCHENKER ar RABEN.

Dostawa

Taip pat skatiname asmeninį gavimą mūsų sandėliuose. Kad gautų daugiau informacijos, kreipkitės į Pardavimo skyrių.


Dostawa

MOKĖJIMO BŪDAS

 • MOKĖJIMAS GAUNANT - atsiimant mūsų sandėlyje. Atsiskaityti galima grynais arba kreditine kortele.
 • 100% IŠANKSTINIS APMOKĖJIMAS - apmokėjimas banko pavedimu į nurodytą banko sąskaitą arba „DotPay“ elektroniniu mokėjimu.
 • 30% AVANSA - avansinis mokėjimas banko pavedimu, likusieji 70% mokėtini prieš išsiunčiant prekes arba avansinis mokėjimas banko pavedimu, likusieji 70% mokami grynaisiais pinigais vairuotojui pristatymo metu.