Kurdami EPIC modelį, siekėme sukurti lenktą kėdę, kuri pirmiausia išsiskirtų vizualiniu lengvumu – savybe, kurios dažnai trūksta tokio tipo masyvioms medinėms konstrukcijoms. Lieknos linijos, aiškiai išreikštas atlošo lenkimas ir rami, švari forma leidžia kėdei natūraliai „įsilieti“ prie stalo ir neapkrauti erdvės. Tai sprendimas, padedantis nuosekliai organizuoti interjerą – nesvarbu, ar tai jauki kavinė, didesnio srauto restoranas, ar viešbučio erdvė.
EPIC modelyje naudojame klasikinę medžio lenkimo techniką, kilusią iš sprendimų, kuriuos XIX amžiuje sukūrė Michael Thonet. Toks požiūris leidžia išgauti būdingas, sklandžias linijas, išlaikant aukštą konstrukcijos tvirtumą . Buko medis yra tinkamai apdorojamas, todėl formavimo metu išlaiko elastingumą, o kasdien naudojant – tvirtumą. Amatininkiško tikslumo ir šiuolaikinės gamybos derinys leidžia užtikrinti vienodą, nuolat aukštą kokybę kiekviename gaminyje.
EPIC modelyje naudojame buko medį, gaunamą iš atsakingai tvarkomų Europos miškų, patvirtintą FSC® sertifikatu. Tai sąmoningas pasirinkimas, leidžiantis derinti aukštą medžiagos kokybę su rūpesčiu aplinka.
EPIC modelis puikiai tinka erdvėse, kur svarbus vizualinis vientisumas ir lengvumas. Kavinėse jis pabrėžia laisvą ir jaukią atmosferą, ypač derinant su šviesia mediena ir natūraliais aksesuarais. Kaip restorano kėdė , jis padeda sutvarkyti salę ir suteikti jai labiau išbaigtą charakterį be sunkumo efekto. Tai modelis, kurį lengva derinti su įvairių tipų stalais – nuo paprastų stalviršių iki dekoratyvesnių formų – išlaikant vientisą visos erdvės vaizdą.
| Aukštis | 77 cm |
| Plotis | 44 cm |
| Svarstyklės | 4 kg |
| Spalva | juoda |
| Gylis | 44 cm |
| Garantija | 2 metai |
Dėl savo transporto priemonių parko galime pasiūlyti pervežimą „MEXTRA“ automobiliais – įskaitant pristatymą dideliais sunkvežimiais. Tai garantuoja saugų ir greitą pristatymą tiesiai iš mūsų sandėlio į Jūsų patalpas.
Užsisakant prekes mūsų internetinėje parduotuvėje, galite rinkti iš kelių galimų pristatymo būdų. Labai ilgai bendradarbiaujame su tarptautinių pervežimų įmonėmis, tokiomis kaip: DHL, DB SCHENKER ar RABEN.
Taip pat skatiname asmeninį gavimą mūsų sandėliuose. Kad gautų daugiau informacijos, kreipkitės į Pardavimo skyrių.

| Banketové židle: Standard | 25,00 € |
| Ostatní židle | 50,00 € |
| Čtvercové a obdélníkové banketové stoly | 230,00 € |
| Koktejlové stoly | 230,00 € |
| Stoly s kulatou deskou | 400,00 € |
| Bistro stoly | 230,00 € |
| Potahy na židle | 10,00 € |
| Textil a textilní doplňky | 10,00 € |
| Vozíky na židle | 230,00 € |
| Stolní vozíky | 500,00 € |
| Konektory | 10,00 € |
| Pivní sety | 300,00 € |