Polipropileninė vestuvių kėdė MONET – tai elegantiškas pasiūlymas vestuvių salėms, sodams ir renginių erdvėms įrengti. Jai būdinga klasikinė siluetas, įkvėptas Paryžiaus bistro stiliaus, su subtiliai lenktu atlošu, suteikiančiu lengvumo ir rafinuoto žavesio. Tai nesenstanti dizaino klasika, puikiai tinkanti tiek tradicinėse, tiek šiuolaikinėse erdvėse.
MONET modelis pagamintas iš patvaraus, įbrėžimams atsparaus ir lengvai valomo polipropileno, todėl puikiai tinka intensyviam naudojimui. Ergonomiška sėdynė ir švelniai išlenktos atlošo linijos užtikrina patogumą net per ilgas šventes. Be to, dėl atsparumo oro sąlygoms kėdę galima naudoti ir lauke, pavyzdžiui, vestuvių soduose. Svarbu pabrėžti, kad naudojama „Polywood“ medžiaga pasižymi subtilia, realistiška medžio struktūra, todėl kėdė ne tik vizualiai imituoja medį, bet ir perteikia jo būdingą tekstūrą – taip suteikdama elegantišką, natūralią išvaizdą be jokių kompromisų dėl ilgaamžiškumo
Galima rinktis iš dviejų elegantiškų spalvų variantų – klasikinės juodos ir stilingos kaštoninės – tad MONET kėdę lengvai priderinsite prie įvairių dekoravimo paletių. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško patikimų ir estetiškai išbaigtų renginių baldų. Pasirinkite MONET kėdę ir suteikite savo šventei ypatingą charakterį.
Svarbiausios polipropileninių vestuvių kėdžių MONET savybės:
| Aukštis | 88 cm |
| Plotis | 48 cm |
| Svarstyklės | 4.8 kg |
| Spalva | juodas |
| Gylis | 39.5 cm |
| Garantija | 2 metų |
Dėl savo transporto priemonių parko galime pasiūlyti pervežimą „MEXTRA“ automobiliais – įskaitant pristatymą dideliais sunkvežimiais. Tai garantuoja saugų ir greitą pristatymą tiesiai iš mūsų sandėlio į Jūsų patalpas.
Užsisakant prekes mūsų internetinėje parduotuvėje, galite rinkti iš kelių galimų pristatymo būdų. Labai ilgai bendradarbiaujame su tarptautinių pervežimų įmonėmis, tokiomis kaip: DHL, DB SCHENKER ar RABEN.
Taip pat skatiname asmeninį gavimą mūsų sandėliuose. Kad gautų daugiau informacijos, kreipkitės į Pardavimo skyrių.

| Banketové židle: Standard | 25,00 € |
| Ostatní židle | 50,00 € |
| Čtvercové a obdélníkové banketové stoly | 230,00 € |
| Koktejlové stoly | 230,00 € |
| Stoly s kulatou deskou | 400,00 € |
| Bistro stoly | 230,00 € |
| Potahy na židle | 10,00 € |
| Textil a textilní doplňky | 10,00 € |
| Vozíky na židle | 230,00 € |
| Stolní vozíky | 500,00 € |
| Konektory | 10,00 € |
| Pivní sety | 300,00 € |