Polipropileninė vestuvių kėdė CROSS-BACK – tai moderni vieno iš žinomiausių vestuvinių modelių versija. Įkvėpta klasikinio medinio varianto, išlaiko tą pačią elegantišką formą ir būdingą sukryžiuotą atlošą, kuris jau daugelį metų puošia vestuvių sales visame pasaulyje. Šį kartą ji pagaminta iš tvirto polipropileno – medžiagos, kuri suteikia dar daugiau praktiškumo ir atsparumo naudojimo sąlygoms.
Šis modelis puikiai tinka intensyviam naudojimui tiek vidaus erdvėse, tiek lauko renginiuose. Svarbu pabrėžti, kad naudojama „Polywood“ medžiaga pasižymi subtilia, realistiška medžio struktūra, todėl kėdė ne tik vizualiai imituoja medį, bet ir perteikia jo būdingą tekstūrą – taip suteikdama elegantišką, natūralią išvaizdą be jokių kompromisų dėl ilgaamžiškumo. Apsauginės kojelės neleidžia subraižyti grindų, o galimybė sukrauti iki 9 vienetų labai palengvina transportavimą ir sandėliavimą. Svarbiausia – kėdės nereikia surinkti, ji paruošta naudoti iškart po išpakavimo.
Galima rinktis iš keturių kruopščiai parinktų spalvų variantų – polipropileninė CROSS-BACK lengvai prisitaikys prie bet kokio stiliaus – nuo kaimiško iki elegantiško. Tai puikus nesenstančio dizaino ir šiuolaikinės medžiagos derinys, pabrėžiantis kiekvienos šventės išskirtinumą.
Svarbiausios vestuvinės kėdės CROSS-BACK savybės:
| Aukštis | 86 cm |
| Plotis | 49 cm |
| Svarstyklės | 4.8 kg |
| Spalva | juodas |
| Gylis | 39.5 cm |
| Garantija | 2 metų |
Dėl savo transporto priemonių parko galime pasiūlyti pervežimą „MEXTRA“ automobiliais – įskaitant pristatymą dideliais sunkvežimiais. Tai garantuoja saugų ir greitą pristatymą tiesiai iš mūsų sandėlio į Jūsų patalpas.
Užsisakant prekes mūsų internetinėje parduotuvėje, galite rinkti iš kelių galimų pristatymo būdų. Labai ilgai bendradarbiaujame su tarptautinių pervežimų įmonėmis, tokiomis kaip: DHL, DB SCHENKER ar RABEN.
Taip pat skatiname asmeninį gavimą mūsų sandėliuose. Kad gautų daugiau informacijos, kreipkitės į Pardavimo skyrių.

| Banketové židle: Standard | 25,00 € |
| Ostatní židle | 50,00 € |
| Čtvercové a obdélníkové banketové stoly | 230,00 € |
| Koktejlové stoly | 230,00 € |
| Stoly s kulatou deskou | 400,00 € |
| Bistro stoly | 230,00 € |
| Potahy na židle | 10,00 € |
| Textil a textilní doplňky | 10,00 € |
| Vozíky na židle | 230,00 € |
| Stolní vozíky | 500,00 € |
| Konektory | 10,00 € |
| Pivní sety | 300,00 € |