Metalinis vestuvių krėslas Glamour Tap yra seserinis elegantiškos Glamour Full Tap modelis, sukurtas poroms, vertinančioms tiek įspūdingą dizainą, tiek funkcionalumą. Skirtingai nei pilnas Full Tap atlošas, Glamour Tap siūlo subtilų atvirą ovalo formos atlošą, suteikiantį erdvei lengvumo ir rafinuotumo, išlaikant vestuvių ceremonijos prabangą.
Rėmas pagamintas iš nerūdijančio plieno (1,0 mm) su elektroplateriuotu auksiniu paviršiumi, atspariu korozijai, įbrėžimams ir oro sąlygoms. Dėl grakštaus silueto ir maždaug 6 kg svorio kėdę itin lengva pastatyti ir perstatyti, todėl renginių personalas gali greitai paruošti salę ar lauko erdvę.
Komplekte – minkštas sėdėjimo paviršius iš aukštos kokybės čiuožiosios putos (tankis 25 kg/m³), aptrauktas matinėmis eko oda, atsparia dilimui (60 000 ciklų). Surinkimas – tiesiog uždėti pagalvėlę ant rėmo ir pritvirtinti lipniomis juostelėmis, be įrankių ir varžtų, paruošta naudoti per kelias sekundes.
Tai ideali vestuvių kėdė ceremonijoms ir priėmimams, kuri, dėl atviro atlošo, puikiai tinka tiek elegantiškiems interjerams, tiek lauko renginiams, suteikdama subtilų ir rafinuotą žavesį.
Pagrindiniai metalinio vestuvių kėdės Glamour Tap privalumai
| Aukštis | 94 cm |
| Plotis | 47 cm |
| Svarstyklės | 6 kg |
| Spalva | auksinė–juoda |
| Gylis | 47 cm |
| Garantija | 2 metų |
Dėl savo transporto priemonių parko galime pasiūlyti pervežimą „MEXTRA“ automobiliais – įskaitant pristatymą dideliais sunkvežimiais. Tai garantuoja saugų ir greitą pristatymą tiesiai iš mūsų sandėlio į Jūsų patalpas.
Užsisakant prekes mūsų internetinėje parduotuvėje, galite rinkti iš kelių galimų pristatymo būdų. Labai ilgai bendradarbiaujame su tarptautinių pervežimų įmonėmis, tokiomis kaip: DHL, DB SCHENKER ar RABEN.
Taip pat skatiname asmeninį gavimą mūsų sandėliuose. Kad gautų daugiau informacijos, kreipkitės į Pardavimo skyrių.

| Banketové židle: Standard | 25,00 € |
| Ostatní židle | 50,00 € |
| Čtvercové a obdélníkové banketové stoly | 230,00 € |
| Koktejlové stoly | 230,00 € |
| Stoly s kulatou deskou | 400,00 € |
| Bistro stoly | 230,00 € |
| Potahy na židle | 10,00 € |
| Textil a textilní doplňky | 10,00 € |
| Vozíky na židle | 230,00 € |
| Stolní vozíky | 500,00 € |
| Konektory | 10,00 € |
| Pivní sety | 300,00 € |