MONET 18 ARM modelis paremtas viena iš labiausiai atpažįstamų formų lenktų baldų istorijoje – klasikiniu Nr. 18 modeliu, kurį sukūrė Michael Thonet. Šioje versijoje papildėme jį porankiais, kurie užbaigia formą ir padidina naudojimo komfortą . Tai idealus pasirinkimas reikliems restoranams, kavinėms ir viešbučių interjerams, kuriems reikia baldų „su charakteriu“.
MONET 18 ARM kėdėje naudojame buko medžio lenkimo technologiją, pradėtą taikyti XIX amžiuje Michael Thonet. Ji leidžia kurti tvirtus, lenktus elementus su ribotu sujungimų kiekiu , kas tiesiogiai veikia baldo ilgaamžiškumą.
Porankiai ir apatinis žiedas stabilizuoja konstrukciją bei pagerina sėdėjimo komfortą. Dėl to kėdė puikiai tinka intensyviam naudojimui ir ilgą laiką išlaiko savo formą.
Gamyboje naudojame FSC® sertifikuotą buko medį iš atsakingai tvarkomų Europos miškų. Tai medžiagos ilgaamžiškumo ir kontroliuojamos kilmės derinys. Rūpinantis gamta ir be kompromisų tvirtumo atžvilgiu.
MONET 18 ARM geriausiai tinka erdvėse, paremtose klasikiniais sprendimais . Ji puikiai veikia kaip restorano ir kavinės kėdė, taip pat rafinuotuose viešbučių interjeruose. Dėl savo formos ji dera su medžiu, akmeniu ir masyvo stalviršiais, suteikdama interjerui ritmą ir vientisumą.
| Aukštis | 88 cm |
| Plotis | 51 cm |
| Svarstyklės | 4 kg |
| Spalva | natūrali |
| Gylis | 52 cm |
| Garantija | 2 metai |
Dėl savo transporto priemonių parko galime pasiūlyti pervežimą „MEXTRA“ automobiliais – įskaitant pristatymą dideliais sunkvežimiais. Tai garantuoja saugų ir greitą pristatymą tiesiai iš mūsų sandėlio į Jūsų patalpas.
Užsisakant prekes mūsų internetinėje parduotuvėje, galite rinkti iš kelių galimų pristatymo būdų. Labai ilgai bendradarbiaujame su tarptautinių pervežimų įmonėmis, tokiomis kaip: DHL, DB SCHENKER ar RABEN.
Taip pat skatiname asmeninį gavimą mūsų sandėliuose. Kad gautų daugiau informacijos, kreipkitės į Pardavimo skyrių.

| Banketové židle: Standard | 25,00 € |
| Ostatní židle | 50,00 € |
| Čtvercové a obdélníkové banketové stoly | 230,00 € |
| Koktejlové stoly | 230,00 € |
| Stoly s kulatou deskou | 400,00 € |
| Bistro stoly | 230,00 € |
| Potahy na židle | 10,00 € |
| Textil a textilní doplňky | 10,00 € |
| Vozíky na židle | 230,00 € |
| Stolní vozíky | 500,00 € |
| Konektory | 10,00 € |
| Pivní sety | 300,00 € |