Video Mextra

Susipažinkite su mūsų įmone!

yt
Žiūrėti vaizdo įrašą
Zdjęcie stoły
„MEXTRA“ - BALDAI „HORECA“
Geriausia kyla iš poreikio. „MEXTRA“ laikosi šios taisyklės. Jau daugelį metų stebime viešbučių ir maitinimo pramonės funkcionavimą. Matome, kokį svarbų vaidmenį čia atlieka įranga. Geriems klientų įspūdžiams, darbuotojų patogumui, laiko ir pinigų taupymui – kuriame baldus pagal užsakymą.
Produktų gamyba ir platinimas „HoReCa“ sektoriui yra mūsų specialybė.
Mūsų komandos nariai išsiskiria patirtimi ir ekspertinėmis žiniomis apie baldus bei klientų lūkesčius. Mūsų paslaugos yra aukščiausios klasės, kaip ir mūsų gaminių kokybė. Mūsų pasiūlymo esmė – trys prekių ženklai, kiekvienas specializuojasi savo srityje.
Žmonės yra mūsų įmonės pagrindas. Pas mus dirba daugiau kaip 90 specialistų.
Prezes zarządu

Žmonės yra mūsų įmonės pagrindas.

Būtent jų sunkaus darbo ir orientacijos į tikslą dėka mūsų įmonė kasmet auga keliomis dešimtimis procentų. Sukūrėme produktus, kurie užkariauja rinkas visoje Europoje. Esame pasaulinį potencialą turinti Lenkijos įmonė, kurios svarbiausias tikslas – kiekvieno kliento pasitenkinimas.
Wiceprezes zarządu

Patikimumas yra mūsų įmonės pagrindas.

Dėl to nuo pat veiklos pradžios išsiskiriame sąžiningumu savo klientų ir tiekėjų atžvilgiu. Tai leidžia sąmoningai investuoti į įmonės plėtrą, nuolat stiprinant poziciją rinkoje.
Dyrektor Sprzedaży B2C / Dyrektor Marketingu
Dyrektor Sprzedaży B2B / Dyrektor Importu
Szef Magazynu i Produkcji
Dyrektor Operacyjny

"MEXTRA" skaičiais:

Truck

0

KALBAME 8 KALBOMIS: lenkų, anglų, čekų, slovakų, vokiečių, ispanų, rusų ir prancūzų

0

PARDUOTUVES TURIME 10 EUROPOS ŠALIŲ

0

METŲ PATIRTIS „HORECA“ PRAMONĖJE

0

KIEKVIENĄ MĖNESĮ PRISTATOME SAVO PREKES Į 20 EUROPOS ŠALIŲ

0

JAU ĮVYKDOME DAUGIAU NEI 120 TŪKST. UŽSAKYMŲ

0

JAU PARDAVĖME DAUGIAU NEI 1 MILIJONĄ KĖDŽIŲ
Mūsų prekių ženklai:
mextra
vast
outdoor
school

Banketas ir konferencija

Banketinių ir konferencijų baldų gamyba yra viena svarbiausių "MEXTRA" veiklos sričių. Kiekvieną projektą kuriame atsižvelgdami į aukščiausią naudotojo patirtį ir intensyvų naudojimą. Taip gaunamos patogios banketinės kėdės ir stalai, tinkami nuolatiniam naudojimui. Bendradarbiaudami su klientais, mes ne tik orientuojamės į gerą gaminį. Žinome, kad jūsų paslaugų kokybė priklauso nuo mūsų paslaugų kokybės. Todėl punktualumas mums yra prioritetas. Naudodami savo transportą, kiekvienam klientui prekes pristatome laiku. Kasmet įvykdome užsakymus daugiau kaip 5 000 objektų Lenkijoje ir užsienyje.

Kavinė ir restoranas

Po "Vast24" vėliava kuriame ir tiekiame baldus kavinėms, restoranams. ir barų. Kadangi šio tipo įranga tiesiogiai naudojama jūsų klientams - saugumas ir patogumas yra labai svarbūs. Todėl Rūpinamės baldų stabilumu, lengvumu ir tinkamu profiliavimu. Funkcionalūs ir estetiški mūsų baldai privers klientus sugrįžti dar kartą. Funkcionalios ir estetiškos patalpos skatina žmones norėti sugrįžti. Atsižvelgdami į tai, projektuojame tvirtus stalus, kėdes ir stalviršius, skirtus viešojo maitinimo pramonei. maitinimo pramonė. Mūsų produktų saugą, be kita ko, patvirtina Antibakterinis sertifikatas.

Lauko baldai maitinimo ir svetingumo pramonei

Siekdami patenkinti "HoReCa" sektoriaus poreikius, siūlome turime aukštos kokybės lauko baldų. Alaus rinkiniai ir kėdės sodams mūsų klientų patalpose visų pirma išsiskiria tuo, kad patvarumas. "MEXTRA OUTDOOR" yra oro sąlygoms atsparūs baldai oro sąlygomis, kartu užtikrinant maksimalų saugumą ir naudojimo patogumą. Mes žinome, kaip svarbu, kad pagaminimo kokybė atitiktų numatytą paskirtį. pagaminimo kokybė pagal numatytą paskirtį. Baldų naudojimas viešojo maitinimo sektoriuje pasiekia daug aukštesnį lygį nei individualaus naudojimo atveju. Todėl "MEXTRA" lauko baldai pasižymi didžiausiu patvarumu ir ir yra pritaikytas prie įvairių veiksnių.

Mokykliniai baldai

Prekės ženklas "MEXTRA School" yra specializuota mūsų įmonės dalis, skirta mokyklinių baldų paskirstymas. Mūsų baldai gaminami derinant rūpestį Mūsų baldai gaminami derinant rūpestį saugumu ir aukštos kokybės komponentus, Mūsų mokyklinių baldų asortimentą sudaro reguliuojamos kėdės ir įvairūs priedai. Mokyklinių baldų asortimentą sudaro reguliuojamos kėdės ir rašomieji stalai, kurie auga kartu su Mokyklinių baldų asortimentą sudaro reguliuojamos kėdės ir rašomieji stalai, kurie auga kartu su mokiniais, erdvios knygų spintos ir baldų komplektai, taip pat mokytojų įranga, pavyzdžiui, rašomieji stalai ir kėdės. Mokyklinių baldų asortimentą sudaro reguliuojamos kėdės ir rašomieji stalai, kurie auga kartu su mokiniais, erdvios knygų spintos ir baldų komplektai, taip pat mokytojų įranga, pavyzdžiui, rašomieji stalai ir kėdės. Todėl "MextraSchool.co.uk" yra ta vieta, į kurią galite kreiptis dėl visų mokyklinių baldų poreikių. MEXTRA School.co.uk - tai vieta, kur galite įsigyti visą mokyklai reikalingą įrangą, galima įsigyti nedelsiant!

Papildoma informacija

MEXTRA Sp. z o.o.
įgyvendina Europos fondų bendrai finansuojamą projektą
"Mextra" konkurencingumo didinimas reklamuojant užsienio rinkose".
Projekto tikslas - padidinti eksporto pardavimus reklamuojant MEXTRA prekės ženklo produktus. užjūrio Europos rinkose ir daug žadančioje Kinijos rinkoje. Reklamuojamiems produktams būdingi šie bruožai konkurencinį pranašumą, palyginti su panašiais asortimentais, siūlomais atskirose užsienio rinkose, ir todėl būtina juos reklamuoti, kad padidėtų tiek individualūs, tiek didmeniniai pardavimai. Sistemingas pardavimų didėjimas leis įmonei dinamiškai vystytis, didinti užimtumą, kurti naujus inovatyvius produktų sprendimus ir taip taip efektyviau konkuruodama su kitais savo pramonės subjektais užsienio rinkose.
Projekto vertė: 545 600,00 PLN

ES finansavimas projektui: 409 200,00 PLN

picture
picture
picture
MEXTRA Sp. z o.o.
Małgorzata Jaremko, Piotr Domiański
įgyvendina Europos fondų bendrai finansuojamą projektą "Šiuolaikinių B2B, B2E ir B2C IRT diegimas įmonėje "MEXTRA".
Pagrindinis projekto tikslas - įgyvendinti ir taikyti inovacijas informacijos ir Pagrindinis projekto tikslas - diegti ir taikyti inovacijas informacinių ir ryšių technologijų srityje įmonėje, visų pirma: šiuolaikinius IRT sprendimus - B2B, sprendimus, palaikančius dabartinius Taigi įdiegti sprendimai turės įtakos klientų aptarnavimo kokybei, rangovams ir kasdienėms verslo operacijoms. turės įtakos klientų aptarnavimo kokybei, rangovams ir visų sistemą naudojančių naudotojų kasdieniam darbui.
Projekto vertė: 485 604,00 PLN

ES finansavimas projektui: 157 525,20 PLN

picture
picture
picture
picture
MEXTRA Sp. z o.o. prisijungė prie programos "Verslas be kliūčių
picture
picture
picture