Visos kategorijos
Daugiau
Geriausiai parduodamas
„MEXTRA“ - BALDAI „HORECA“
Geriausia kyla iš poreikio. „Mextra“ laikosi šios taisyklės. Jau daugelį metų stebime viešbučių ir maitinimo pramonės funkcionavimą. Matome, kokį svarbų vaidmenį čia atlieka įranga. Geriems klientų įspūdžiams, darbuotojų patogumui, laiko ir pinigų taupymui – kuriame baldus pagal užsakymą.
Produktų kūrimas ir platinimas „HoReCa“ sektoriui yra mūsų specialybė. Mūsų komandos nariai išsiskiria patirtimi ir ekspertinėmis žiniomis apie baldus bei klientų lūkesčius. Mūsų paslaugos yra aukščiausios klasės, kaip ir mūsų gaminių kokybė. Mūsų pasiūlymo esmė – trys prekių ženklai, kiekvienas specializuojasi savo srityje.
ŽMONĖS YRA MŪSŲ ĮMONĖS PAGRINDAS
pd.jpgPiotr Domiański

Generalinis direktorius Įmonės bendrasavininkis

Žmonės yra mūsų įmonės pagrindas. Būtent jų sunkaus darbo ir orientacijos į tikslą dėka mūsų įmonė kasmet auga keliomis dešimtimis procentų. Sukūrėme produktus, kurie užkariauja rinkas visoje Europoje. Esame pasaulinį potencialą turinti Lenkijos įmonė, kurios svarbiausias tikslas – kiekvieno kliento pasitenkinimas.

mj.jpgMałgorzata Jaremko

Finansų direktorius Įmonės bendrasavininkis

Patikimumas yra mūsų įmonės pagrindas. Dėl to nuo pat veiklos pradžios išsiskiriame sąžiningumu savo klientų ir tiekėjų atžvilgiu. Tai leidžia sąmoningai investuoti į įmonės plėtrą, nuolat stiprinant poziciją rinkoje

jk.jpgJarosław Kołodziejczyk

B2C pardavimų direktorius /
Rinkodaros direktorius

ds.jpgDominik Szmidt

B2B pardavimų direktorius /
Importo direktorius

rs.jpgRoman Syguła

Sandėlio ir
gamybos vadovas

„MEXTRA“ SKAIČIAIS

0

KALBAME 8 KALBOMIS:
lenkų, anglų,
čekų, slovakų,
vokiečių, ispanų,
rusų ir prancūzų

0

PARDUOTUVES TURIME 10 EUROPOS ŠALIŲ

0

METŲ PATIRTIS „HORECA“ PRAMONĖJE

0

KIEKVIENĄ MĖNESĮ PRISTATOME SAVO PREKES Į 20 EUROPOS ŠALIŲ

0

JAU ĮVYKDOME DAUGIAU NEI 120 TŪKST. UŽSAKYMŲ

0

JAU PARDAVĖME DAUGIAU NEI 1 MLN KĖDŽIŲ
Mūsų baldus taip pat įvertino klientai iš:
USAJungtinės Valstijos
JORDANIAJORDANIJA
EMIRATY ARABSKIEARABŲ EMYRATAI
KONGOKONGO
ISLANDIAISLANDIJA
ROSJARUSIJA
mextra-picture.png
MŪSŲ PREKĖS ŽENKLAI
logo mextra

Banketas ir konferencija

Baldų, skirtų banketams ir konferencijoms, gamyba yra viena svarbiausių „Mextra“ veiklos sričių. Kiekvieną savo projektą kuriame atsižvelgdami į galutinio vartotojo patirtį ir intensyvų naudojimą. Dėl to sukuriamos patogios kėdės ir banketiniai stalai, pritaikyti nuolatiniam naudojimui.
Bendradarbiaudami su klientais orientuojamės ne tik į gerą produktą. Mes žinome, kad jūsų paslaugų kokybė priklauso nuo mūsų paslaugų kokybės. Todėl mūsų prioritetas yra punktualumas. Dėl savo transporto kiekvienam klientui pristatome juos laiku. Kasmet įgyvendiname užsakymus, skirtus daugiau nei 5000 objektų Lenkijoje ir užsienyje.
logo vast

Kavinė ir restoranas

Vast24 - kuriame ir pristatome baldus kavinėms, restoranams ir barams. Kadangi tokio tipo įrangą tiesiogiai naudoja jūsų klientai, saugumas ir patogumas yra nepaprastai svarbūs. Todėl mums rūpi baldų stabilumas, lengvumas ir tinkamas profiliavimas.
Patalpų funkcionalumas ir estetika padidina norą grįžti. Atsižvelgdami į tai, mes kuriame tvirtus stalus, kėdes ir stalviršius maitinimo pramonei. Mūsų gaminių saugumą patvirtina pvz. Antibakterinis sertifikatas.
logo mextra outdoor

Lauko baldai maitinimo ir viešbučių pramonei

Siekdami patenkinti „HoReCa“ pramonės poreikius, siūlome aukštos kokybės lauko baldus. Alaus rinkiniai ir kėdės sodams mūsų klientų patalpose visų pirma išsiskiria savo patvarumu. „MEXTRA OUTDOOR“ – tai oro sąlygoms atsparūs baldai, kurie tuo pačiu užtikrina maksimalų saugumą ir naudojimo komfortą.
Žinome, kaip svarbu pritaikyti darbo kokybę prie paskirties. Baldų panaudojimas maitinimo pramonėje pasiekia daug aukštesnį lygį nei individualaus naudojimo atveju. Būtent todėl „Mextra Outdoor“ įranga užtikrina didžiausią patvarumą ir yra pritaikyta prie įvairių faktorių.
logo mextra outdoor

Mokykliniai baldai

Prekės ženklas „Mextra School“ yra specializuota mūsų įmonės, užsiimančios mokyklinių baldų platinimu, dalis. Mūsų baldai yra pagaminti iš rūpinimosi saugumu ir aukštos kokybės komponentų derinio, todėl gaminys bus sėkmingai naudojamas ugdymui daugelį metų.
Mokyklinių baldų pasiūlyme - reguliuojamos mokyklinės kėdės ir stalai, augantys kartu su mokiniais, erdvios lentynos ir baldų komplektai bei įranga mokytojams – rašomieji stalai ir kėdės. Dėl šios priežasties MextraSchool.pl yra vieta, kur galite nedelsiant įsigyti visapusišką objekto įrangą!
Lenkiška gamyba
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
PAPILDOMA INFORMACIJA
„MEXTRA GROUP” Spółka Cywilna
Małgorzata Jaremko, Piotr Domiański
įgyvendina Europos fondų lėšomis finansuojamą projektą „Šiuolaikinių B2B, B2E ir B2C tipų IRT įdiegimas „Mextra“ įmonėje“. Pagrindinis projekto tikslas – įmonėje diegti ir pritaikyti inovacijas informacinių ir komunikacijos technologijų srityje, ypač: modernius IKT sprendimus – B2B, sprendimus, palaikančius dabartinę veiklą įmonėje – B2E, santykiuose tarp verslininko ir klientų – B2C. Taip įgyvendinti sprendimai turės įtakos klientų aptarnavimo kokybei, rangovams ir visų sistemos vartotojų kasdieniam darbui.
 

Projekto vertė: 485 604,00 PLN

Projekto finansavimas iš ES: 157 525,20 PLN

picture
picture
picture
picture
MEXTRA GROUP S.C. tęsė programos – Verslas be kliūčių
Džiaugiamės galėdami pranešti, kad mūsų įmonė MEXTRA GROUP S.C. prisijungė prie programos „Verslas be kliūčių“. Tai idėja, padedanti žmonėms su negalia technologinė darbo rinka. Nuo 2021 metų rugsėjo mėnesio naudojame Darbo medicinos platformą ir reklamuojame Teisinių konsultacijų platformą tarp savo darbuotojų. Teikia ir administruoja abi programas Grupa AF Sp. z o.o. kurios gretose dirba 80% žmonių su negalia.
picture
picture
picture