Visos kategorijos
warranty-lt Daugiau
Super 3
Bistro kėdė SIESTA baltas
search

Bistro kėdė SIESTA baltas

Didmeninė kaina
30,20 
tinklas
37,15 
grubus
Užsisakykite dabar - pristatymas 26.04.2024!

Norite didesnio kiekio?
Ar turite klausimų? Skambinkite mums!
Mūsų specialistai padės jums teisingai pasirinkti
Karštoji linija +370 521 424 22

Praktiškas dizainas, supaprastintos formos ir išskirtinis patvarumas yra tik keletas SIESTA plastikinės kėdės ypatybių! Ši kėdė buvo visiškai išlieta iš specialios formos plastiko gabalo. Jokių jungčių nebuvimas garantuoja didesnį atsparumą lyginant su varžtinėmis jungtimis, kurios gali atsilaisvinti ir iškristi intensyvaus naudojimo metu. Polipropileno naudojimas taip pat turi įtakos švarai ir daro kėdę ypač lengvą, todėl ją lengviau nešioti. Speciali atlošo forma buvo sukurta su galimybe pakabinti kėdę ant stalviršio, kad nušluostytų grindis. Esame įsitikinę, kad SIESTA kėdė džiugins jūsų svečius ir palengvins jūsų darbuotojų darbą.

Duomenų lapas

Aukštis 77 cm
Plotis 49 cm
Svarstyklės 4,2 kg
Spalva baltas
Aukštis iki sėdynės 46 cm
Sėdynės plotis 42 cm
Sėdynės gylis 52 cm
Garantija 2 Jahre

PRISTATYMO BŪDAS

Dostawa

Dėl savo transporto priemonių parko galime pasiūlyti pervežimą „MEXTRA“ automobiliais – įskaitant pristatymą dideliais sunkvežimiais. Tai garantuoja saugų ir greitą pristatymą tiesiai iš mūsų sandėlio į Jūsų patalpas.

Užsisakant prekes mūsų internetinėje parduotuvėje, galite rinkti iš kelių galimų pristatymo būdų. Labai ilgai bendradarbiaujame su tarptautinių pervežimų įmonėmis, tokiomis kaip: DHL, DB SCHENKER ar RABEN.

Dostawa

Taip pat skatiname asmeninį gavimą mūsų sandėliuose. Kad gautų daugiau informacijos, kreipkitės į Pardavimo skyrių.


Dostawa

MOKĖJIMO BŪDAS

  • MOKĖJIMAS GAUNANT - atsiimant mūsų sandėlyje. Atsiskaityti galima grynais arba kreditine kortele.
  • 100% IŠANKSTINIS APMOKĖJIMAS - apmokėjimas banko pavedimu į nurodytą banko sąskaitą arba „DotPay“ elektroniniu mokėjimu.
  • 30% AVANSA - avansinis mokėjimas banko pavedimu, likusieji 70% mokėtini prieš išsiunčiant prekes arba avansinis mokėjimas banko pavedimu, likusieji 70% mokami grynaisiais pinigais vairuotojui pristatymo metu.