Bistro kėdė HAVANA juodas
search

Bistro kėdė HAVANA juodas

Didmeninė kaina
22,90 
tinklas
28,17 
grubus

Kėdė HAVANA yra kitas restorano kėdžių leidimas. Jis buvo suformuotas iš plastiko gabalo, kad jis galėtų kuo labiau prisitaikyti prie žmogaus kūno formos. Kėdė patogi. Polipropileno naudojimas daro kėdę lengvą ir lygią, todėl ją lengva nešioti ir palaikyti švarą. Dėl to jis dar ilgai pasiūlys gražų vaizdą.

Duomenų lapas

Aukštis 82 cm
Plotis 44 cm
Svarstyklės 4 kg
Spalva Juoda
Aukštis iki sėdynės 48 cm
Sėdynės plotis 41 cm
Sėdynės gylis 43 cm
Garantija 2 Jahre

PRISTATYMO BŪDAS

Dostawa

Dėl savo transporto priemonių parko galime pasiūlyti pervežimą „Mextra“ automobiliais – įskaitant pristatymą dideliais sunkvežimiais. Tai garantuoja saugų ir greitą pristatymą tiesiai iš mūsų sandėlio į Jūsų patalpas.

Užsisakant prekes mūsų internetinėje parduotuvėje, galite rinkti iš kelių galimų pristatymo būdų. Labai ilgai bendradarbiaujame su tarptautinių pervežimų įmonėmis, tokiomis kaip: DHL, DB SCHENKER ar RABEN.

Dostawa

Taip pat skatiname asmeninį gavimą mūsų sandėliuose. Kad gautų daugiau informacijos, kreipkitės į Pardavimo skyrių.


Dostawa

MOKĖJIMO BŪDAS

  • MOKĖJIMAS GAUNANT - atsiimant mūsų sandėlyje. Atsiskaityti galima grynais arba kreditine kortele.
  • 100% IŠANKSTINIS APMOKĖJIMAS - apmokėjimas banko pavedimu į nurodytą banko sąskaitą arba „DotPay“ elektroniniu mokėjimu.
  • 30% AVANSA - avansinis mokėjimas banko pavedimu, likusieji 70% mokėtini prieš išsiunčiant prekes arba avansinis mokėjimas banko pavedimu, likusieji 70% mokami grynaisiais pinigais vairuotojui pristatymo metu.