Konferencijų kėdė ISO CR SC3977
search
  • Konferencijų kėdė ISO CR SC3977
  • Konferencijų kėdė ISO CR SC3977

Konferencijų kėdė ISO CR SC3977

Didmeninė kaina
30,90 
tinklas
38,01 
grubus
Užsakykite dabar - siuntimas tuoj 23.08.2022!

ISO konferencijų kėdės yra labai populiarios tarp mūsų klientų. Norėdami patenkinti klientų lūkesčius, prie savo pasiūlymo pridėjome ISO CR kėdes, pagamintas iš tvirto chromuoto rėmo, kuris apsaugo nuo pažeidimų ir dažų purslų. Pagrindinis „ISO CR“ konferencijų kėdės tikslas yra įrengti konferencijų sales, laukiamuosius kambarius, valgyklas ar klinikas. Dėl didelio atsparumo apkrovai kėdės tarnaus daugelį metų.

ISO CR  konferencijų kėdės sėdynė ir atlošas pagaminti iš ekologiškos odos, kuri yra patvari ir atspari dilimui. Apmušalai skirti sunkiam naudojimui, o jo struktūrą labai lengva valyti. Viskas, ko jums reikia, yra drėgna šluostė, pašalinanti įvairius nešvarumus, dėl šio pranašumo kėdė ilgą laiką išlaikys gražią išvaizdą.

ISO CR  konferencijų kėdė turi patvarią konstrukciją iš chromuoto plieno, kuri buvo pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų. Jis atsparus mechaniniams pažeidimams ir užtikrina konstrukcijos tvirtumą. Dėl to, kad kėdės gamybai naudojamos geriausios kokybės medžiagos, ji yra maloni, funkcionali ir saugi

Funkcionalumas:

  • Tvirtas rėmas garantuoja kėdės patvarumą ir stabilumą net intensyviai naudojant
  • Minkšta sėdynė ir atlošas užtikrina patogumą daugelį metų
  • Kėdė yra patvari, jos keliamoji galia yra iki 160 kg
  • Kėdės yra lengvos, sveriančios tik 5 kg
  • 2 metų garantija

Mūsų ISO CR konferencijų kėdės yra kelių spalvų. Jiems taikoma 2 metų garantija. Mes raginame jus susipažinti su kitais ISO konferencijų kėdžių modeliais.

Duomenų lapas

Aukštis 82 cm
Plotis 54 cm
Svarstyklės 5 kg
Kūrimas (maks.) 12
Aukštis iki sėdynės 45 cm
Gylis 42 cm
Garantija 2 Jahre

PRISTATYMO BŪDAS

Dostawa

Dėl savo transporto priemonių parko galime pasiūlyti pervežimą „Mextra“ automobiliais – įskaitant pristatymą dideliais sunkvežimiais. Tai garantuoja saugų ir greitą pristatymą tiesiai iš mūsų sandėlio į Jūsų patalpas.

Užsisakant prekes mūsų internetinėje parduotuvėje, galite rinkti iš kelių galimų pristatymo būdų. Labai ilgai bendradarbiaujame su tarptautinių pervežimų įmonėmis, tokiomis kaip: DHL, DB SCHENKER ar RABEN.

Dostawa

Taip pat skatiname asmeninį gavimą mūsų sandėliuose. Kad gautų daugiau informacijos, kreipkitės į Pardavimo skyrių.


Dostawa

MOKĖJIMO BŪDAS

  • MOKĖJIMAS GAUNANT - atsiimant mūsų sandėlyje. Atsiskaityti galima grynais arba kreditine kortele.
  • 100% IŠANKSTINIS APMOKĖJIMAS - apmokėjimas banko pavedimu į nurodytą banko sąskaitą arba „DotPay“ elektroniniu mokėjimu.
  • 30% AVANSA - avansinis mokėjimas banko pavedimu, likusieji 70% mokėtini prieš išsiunčiant prekes arba avansinis mokėjimas banko pavedimu, likusieji 70% mokami grynaisiais pinigais vairuotojui pristatymo metu.