Visos kategorijos
warranty-lt Daugiau
Vestuvinė kėdė CROSS-BACK FIORINI GRAND juodas
search

Vestuvinė kėdė CROSS-BACK FIORINI GRAND juodas

Didmeninė kaina
34,90 
tinklas
31,90 
tinklas
39,24 
grubus
Minimali 30 dienų kaina: 31,90 € neto
Užsakykite dabar - siuntimas tuoj 13.02.2023!

Vestuvinė kėdė „CROSS-BACK FIORINI GRAND” tai modelis, skirtas vestuvių pobūviams, rengiamiems tiek patalpose, tiek lauke. Kadangi kėdė pagaminta iš polipropileno, ji yra atspari išorės veiksniams, dėl jų poveikio nesusidėvi. Tad vestuvinės kėdės „CROSS-BACK FIORINI GRAND” puikiai tinka ir lauko renginiams. Kai kėdės nereikalingos, jas galima sukrauti viena ant kitos ir laikyti nedidelėje erdvėje.  Konstrukcijoje yra specialus išsikišimas padedantis sukrauti kėdes viena ant kitos ir apsaugantis jas nuo galimų pažeidimų. Vestuvinė kėdė „CROSS-BACK FIORINI GRAND” būti be porankių!

Svarbiausios vestuvinių kėdžių „CROSS-BACK FIORINI GRAND” savybės:

  • atsparumas drėgmei ir UV spinduliams
  • kėdės išlietos iš polipropileno
  • 3 metai garantijos
  • visada yra sandėlyje
  • žemiausios kainos garantija!

Duomenų lapas

Aukštis 91 cm
Plotis 52 cm
Spalva juodas
Gylis 47 cm
Garantija 3 metai

PRISTATYMO BŪDAS

Dostawa

Dėl savo transporto priemonių parko galime pasiūlyti pervežimą „Mextra“ automobiliais – įskaitant pristatymą dideliais sunkvežimiais. Tai garantuoja saugų ir greitą pristatymą tiesiai iš mūsų sandėlio į Jūsų patalpas.

Užsisakant prekes mūsų internetinėje parduotuvėje, galite rinkti iš kelių galimų pristatymo būdų. Labai ilgai bendradarbiaujame su tarptautinių pervežimų įmonėmis, tokiomis kaip: DHL, DB SCHENKER ar RABEN.

Dostawa

Taip pat skatiname asmeninį gavimą mūsų sandėliuose. Kad gautų daugiau informacijos, kreipkitės į Pardavimo skyrių.


Dostawa

MOKĖJIMO BŪDAS

  • MOKĖJIMAS GAUNANT - atsiimant mūsų sandėlyje. Atsiskaityti galima grynais arba kreditine kortele.
  • 100% IŠANKSTINIS APMOKĖJIMAS - apmokėjimas banko pavedimu į nurodytą banko sąskaitą arba „DotPay“ elektroniniu mokėjimu.
  • 30% AVANSA - avansinis mokėjimas banko pavedimu, likusieji 70% mokėtini prieš išsiunčiant prekes arba avansinis mokėjimas banko pavedimu, likusieji 70% mokami grynaisiais pinigais vairuotojui pristatymo metu.