Visos kategorijos
warranty-lt Daugiau
Konferencijų kėdė HIT
search
  • Konferencijų kėdė HIT

Konferencijų kėdė HIT

Didmeninė kaina
26,90 
tinklas
33,09 
grubus
Užsakykite dabar - siuntimas tuoj 13.02.2023!

Mūsų naujovė konferencijų kėdžių pasiūloje yra „HIT“ modelis - kėdė, sukurta naudoti mokyklose, auditorijose, laukiamajame ir klinikose. HIT yra kėdė, sverianti tik 4 kg, todėl tai yra patogus gaminys, ją lengva nešioti ir pastatyti. Sėdynė ir atlošas pagaminti iš beržo faneros, todėl švariai ją laikyti nereikia naudoti specializuotų priemonių, o tik nuvalyti drėgna šluoste, o tai žymiai sumažina darbo apimtis ir išlaidas.

Plienas kėdės rėmas, milteliniu būdu padengtas juoda spalva, leidžia pritaikyti „HIT“ modelį beveik bet kokiam interjerui. Be to, miltelinis dažymas apsaugo nuo galimų purslų ir įbrėžimų naudojimo metu, todėl kėdė daugelį metų tarnaus nepriekaištingos būklės. Mokyklos kėdės „HIT“ kojos yra su specialiomis kojomis, kurių pagrindinė užduotis yra apsaugoti grindis nuo įbrėžimų ir papildomai sumažinti judant kėdę keliamą triukšmą.

Svarbu tai, kad „HIT“ mokyklos kėdę galima sukrauti iki 10 vienetų, todėl, jei kėdžių nereikia, jos neužima didelės vietos daiktams laikyti. Kad būtų lengviau transportuoti kėdes, taip pat rekomenduojame specialius vežimėlius, kurie leidžia pervežti visą kaminą.

Svarbiausi mūsų HIT mokyklos kėdžių privalumai:

  • 2 metų gamintojo garantija
  • galimybė sukrauti iki 10 vienetų
  • lengvai valoma sėdynė ir atlošas
  • specialios kojų antgaliai, kad nesubraižytų grindys
  • mažas svoris - 4 kg!
  • visada yra sandėlyje

Duomenų lapas

Aukštis 80,5 cm
Plotis 43 cm
Svarstyklės 4 kg
Kūrimas (maks.) 10
Aukštis iki sėdynės 46 cm
Gylis 50 cm
Sėdynės plotis 37,5 cm
Sėdynės gylis 38 cm

PRISTATYMO BŪDAS

Dostawa

Dėl savo transporto priemonių parko galime pasiūlyti pervežimą „Mextra“ automobiliais – įskaitant pristatymą dideliais sunkvežimiais. Tai garantuoja saugų ir greitą pristatymą tiesiai iš mūsų sandėlio į Jūsų patalpas.

Užsisakant prekes mūsų internetinėje parduotuvėje, galite rinkti iš kelių galimų pristatymo būdų. Labai ilgai bendradarbiaujame su tarptautinių pervežimų įmonėmis, tokiomis kaip: DHL, DB SCHENKER ar RABEN.

Dostawa

Taip pat skatiname asmeninį gavimą mūsų sandėliuose. Kad gautų daugiau informacijos, kreipkitės į Pardavimo skyrių.


Dostawa

MOKĖJIMO BŪDAS

  • MOKĖJIMAS GAUNANT - atsiimant mūsų sandėlyje. Atsiskaityti galima grynais arba kreditine kortele.
  • 100% IŠANKSTINIS APMOKĖJIMAS - apmokėjimas banko pavedimu į nurodytą banko sąskaitą arba „DotPay“ elektroniniu mokėjimu.
  • 30% AVANSA - avansinis mokėjimas banko pavedimu, likusieji 70% mokėtini prieš išsiunčiant prekes arba avansinis mokėjimas banko pavedimu, likusieji 70% mokami grynaisiais pinigais vairuotojui pristatymo metu.