Visos kategorijos
warranty-lt Daugiau
Konferencijų kėdė ISO-24H CR T1001
search
  • Konferencijų kėdė ISO-24H CR T1001
  • Konferencijų kėdė ISO-24H CR T1001

Konferencijų kėdė ISO-24H CR T1001

Didmeninė kaina
33,40 
tinklas
41,08 
grubus
Užsisakykite dabar - pristatymas 08.03.2024!

Norite didesnio kiekio?
Ar turite klausimų? Skambinkite mums!
Mūsų specialistai padės jums teisingai pasirinkti
Karštoji linija +370 521 424 22

ISO konferencijų kėdės yra labai populiarios tarp mūsų klientų. Mūsų pasiūlyme yra ISO CR kėdės, pagamintos iš tvirto chromuoto rėmo, apsaugančios nuo pažeidimų ir įbrėžimų. Pagrindinis „ISO CR“ konferencijų kėdės tikslas yra įrengti konferencijų sales, laukiamuosius kambarius, valgyklas ar klinikas. Dėl didelio atsparumo apkrovai kėdės tarnaus daugelį metų.

 

ISO CR konferencijų kėdės sėdynė ir atlošas pagaminti iš patvarių ir atsparių dilimui apmušalų. Apmušalai skirti sunkiam naudojimui, o jo struktūrą labai lengva valyti. Viskas, ko jums reikia, yra drėgna šluostė, pašalinanti įvairius nešvarumus, dėl šio pranašumo kėdė ilgą laiką išlaikys gražią išvaizdą.

 

ISO CR konferencijų kėdė turi patvarią konstrukciją iš chromuoto plieno, kuri buvo pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų. Jis atsparus mechaniniams pažeidimams ir užtikrina konstrukcijos tvirtumą. Dėl to, kad kėdės gamybai naudojamos geriausios kokybės medžiagos, ji yra maloni, funkcionali ir saugi

 

Funkcionalumas:

  • Tvirtas rėmas garantuoja kėdės patvarumą ir stabilumą net intensyviai naudojant
  • Minkšta sėdynė ir atlošas užtikrina patogumą daugelį metų
  • Kėdė yra patvari, jos keliamoji galia yra iki 160 kg
  • Kėdės yra lengvos, sveriančios tik 5 kg
  • 2 metų garantija

Mūsų ISO CR konferencijų kėdės yra kelių spalvų. Jiems taikoma 2 metų garantija. Mes raginame jus susipažinti su kitais ISO konferencijų kėdžių modeliais.

Duomenų lapas

Aukštis 82 cm
Plotis 54 cm
Svarstyklės 5kg
Kūrimas (maks.) 12
Aukštis iki sėdynės 45 cm

PRISTATYMO BŪDAS

Dostawa

Dėl savo transporto priemonių parko galime pasiūlyti pervežimą „MEXTRA“ automobiliais – įskaitant pristatymą dideliais sunkvežimiais. Tai garantuoja saugų ir greitą pristatymą tiesiai iš mūsų sandėlio į Jūsų patalpas.

Užsisakant prekes mūsų internetinėje parduotuvėje, galite rinkti iš kelių galimų pristatymo būdų. Labai ilgai bendradarbiaujame su tarptautinių pervežimų įmonėmis, tokiomis kaip: DHL, DB SCHENKER ar RABEN.

Dostawa

Taip pat skatiname asmeninį gavimą mūsų sandėliuose. Kad gautų daugiau informacijos, kreipkitės į Pardavimo skyrių.


Dostawa

MOKĖJIMO BŪDAS

  • MOKĖJIMAS GAUNANT - atsiimant mūsų sandėlyje. Atsiskaityti galima grynais arba kreditine kortele.
  • 100% IŠANKSTINIS APMOKĖJIMAS - apmokėjimas banko pavedimu į nurodytą banko sąskaitą arba „DotPay“ elektroniniu mokėjimu.
  • 30% AVANSA - avansinis mokėjimas banko pavedimu, likusieji 70% mokėtini prieš išsiunčiant prekes arba avansinis mokėjimas banko pavedimu, likusieji 70% mokami grynaisiais pinigais vairuotojui pristatymo metu.