Visos kategorijos
warranty-lt Daugiau
57062
search

Bistro Stalas CROSS

Didmeninė kaina
40,99 
tinklas
50,42 
grubus
Pasirinktinė konfigūracija
arrow-down
Paruošta konfigūracija
arrow-down
Užsakykite dabar - siuntimas tuoj 20.02.2023!

Kavos staliukai – tai specializuota mūsų Baldai HoReCa pasiūlos gaminių grupė, kurioje rasite įvairių specifikacijų, kainų grupių ir įvairios paskirties baldų. Visi šie gaminiai, nepriklausomai nuo kainos, atitinka griežtus ilgaamžiškumo ir saugumo kriterijus bei būna įvairių dydžių ir spalvų.

CROSS žurnalinis staliukas atveria kategorijos prekių sąrašą ir yra pigiausias jo produktas. Jis pagamintas iš patvaraus juodai milteliniu būdu dažyto plieno. Jo pagrindo matmenys yra 45 x 45 cm, o apvalios kolonos skersmuo – 76 mm, kas yra standartinė kavinėse. Praktiškas sprendimas – reguliuojamos kojelės, leidžiančios išlyginti stalą ant nelygios žemės. Pirkdami kavinės stalą gausite surinkimo instrukcijas ir tam skirtų varžtų ir varžtų rinkinį.

CROSS kavinės stalui rekomenduojame nuo 60 iki 80 cm matmenų stalviršius. Dažniausiai pirkėjai renkasi 68 x 68 cm arba 80 x 80 cm matmenų laminuotus stalviršius, kurių storis 18 arba 28 mm.

Produkto nuotraukose ir vaizdo įrašuose rodomos tik pasirinktos spalvų konfigūracijos. Visas galimas parinktis galima pasirinkti tinkintos konfigūracijos lauke, esančiame virš šio aprašymo.

Pagrindo konstrukcija  • Tvirtas 45 x 45 cm pagrindas garantuoja CROSS kavinės stalo stabilumą net esant didelėms apkrovoms
  • 76 mm skersmens stulpas suprojektuotas taip, kad užtikrintų nepajudinamą stalo stabilumą ir daug vietos jūsų svečių kojoms
  • ant pagrindo sumontuotos reguliuojamos plastikinės kojelės, kurių dėka stalą perkėlus, pagrindas nebus pažeistas, o nelygumai nebebus problema

Duomenų lapas

Aukštis 74 cm
Plotis 60/68/69/70/80 cm
Ilgis 60/68/69/70/80 cm
Stalviršio storis 12/18/28/35 mm
Stalviršis laminuotas/ werzalit/ HPL
Tipas Bistro

PRISTATYMO BŪDAS

Dostawa

Dėl savo transporto priemonių parko galime pasiūlyti pervežimą „Mextra“ automobiliais – įskaitant pristatymą dideliais sunkvežimiais. Tai garantuoja saugų ir greitą pristatymą tiesiai iš mūsų sandėlio į Jūsų patalpas.

Užsisakant prekes mūsų internetinėje parduotuvėje, galite rinkti iš kelių galimų pristatymo būdų. Labai ilgai bendradarbiaujame su tarptautinių pervežimų įmonėmis, tokiomis kaip: DHL, DB SCHENKER ar RABEN.

Dostawa

Taip pat skatiname asmeninį gavimą mūsų sandėliuose. Kad gautų daugiau informacijos, kreipkitės į Pardavimo skyrių.


Dostawa

MOKĖJIMO BŪDAS

  • MOKĖJIMAS GAUNANT - atsiimant mūsų sandėlyje. Atsiskaityti galima grynais arba kreditine kortele.
  • 100% IŠANKSTINIS APMOKĖJIMAS - apmokėjimas banko pavedimu į nurodytą banko sąskaitą arba „DotPay“ elektroniniu mokėjimu.
  • 30% AVANSA - avansinis mokėjimas banko pavedimu, likusieji 70% mokėtini prieš išsiunčiant prekes arba avansinis mokėjimas banko pavedimu, likusieji 70% mokami grynaisiais pinigais vairuotojui pristatymo metu.
Laminuotus stalviršius
, klientai dažniausiai renkasi vidinėms patalpoms. Laminuoti stalviršiai pagaminti iš KRONO medžio drožlių plokštės, su tvirta ir estetiška 2 mm storio PVC / ABS briauna. Jie labai estetiški, siūlome daugiau kaip 120 spalvų, tiek medžio, betono imitacijų, tiek klasikinių vienspalvių plokščių.
Laminuotus stalviršius gaminame įvairių matmenų – pagal kliento pageidavimą ir įvairaus storio: 18, 28, 36 ir net 46 mm. Svarbiausios laminuotų stalviršių savybės: puikiai tinka naudoti patalpose, yra 120 spalvų, mažiausia kaina.
Stalviršiai Werzalit
yra visame pasaulyje žinoma konstrukcija. Pagaminti iš medžio pagrindo, nedidelių elementų, sutvirtinti vandeniui atsparia derva. Specifinė stalviršio forma gaunama karšto formavimo procese. Viršus padengtas aukštos klasės laminatu. Viršutinė dalis yra 18 mm storio viduje ir 35 mm išorėje.
Stalviršiai Werzalit yra kelių spalvų ir dydžių. Puikiai tinka naudojimui viduje ir lauke. Juos lengva valyti. Najważniejsze cechy blatów werzalitowych: idealne na zewnątrz, odporne na zarysowania, odporne na promieniowanie UV
Stalviršiai HPL
tai High Pressure Laminate pavadinimo trumpinys. Laikomi vienomis iš patvariausių dekoratyvinių medžiagų, tai mūsų stalviršių apdaila. HPL stalviršiai yra 12 mm storio ir kelių spalvų. Dėl didelio patvarumo ir atsparumo įbrėžimams, vandeniui bei saulės spinduliams HPL kasmet tampa vis populiaresni.
Svarbiausios HPL stalviršių savybės: puikiai tinka naudoti lauke, atsparūs pelėsiams ir grybeliams, labai patvarūs.
Stalviršiai Petralit
skirti naudoti viduje ir lauke. Jie pagaminti iš 16 mm storio vandeniui atsparios plokštės, apdailintos sustiprintu laminatu. Stalviršio kraštas yra 30 mm, pagamintas iš estetiškai atrodančios ir pastoviai jo šonus įrėminančios medžiagos.
Stalviršiai Petralit atsparūs atmosferos poveikiui, juos lengva valyti. Galima įsigyti kelių spalvų ir dydžių. Svarbiausios stalviršių Petralit savybės: puikiai tinka išoriniam naudojimui, atsparūs smūgiams, vandeniui atspari dervos danga.