Bistro stalas PARIS įkvėptos TOLIX 68x68 cm 28mm
search
 • Bistro stalas PARIS įkvėptos TOLIX 68x68 cm 28mm
 • Bistro stalas PARIS įkvėptos TOLIX 68x68 cm 28mm
 • Bistro stalas PARIS įkvėptos TOLIX 68x68 cm 28mm
 • Bistro stalas PARIS įkvėptos TOLIX 68x68 cm 28mm

Bistro stalas PARIS įkvėptos TOLIX 68x68 cm 28mm

Stalviršio storis [mm] : 28MM Stalviršio spalva : Sonomos ąžuolas [D3025 OW] Stalo matmuo : 68x68 cm
Didmeninė kaina
99,99 
tinklas
122,99 
grubus
Pasirinktinė konfigūracija
Paruošta konfigūracija

Bistro stalai yra produktai, dažniausiai naudojami kavinėse, baruose ir restoranuose. Dėl mažo dydžio jie yra tinkamas pasirinkimas net ir mažiausioms patalpoms ar sodams. Tai labai išskirtinis produktas, tačiau jo yra daugybė skirtingų variantų - galite pasirinkti skirtingų formų pagrindus ir spalvotą viršų apdailą.


Mūsų pasiūlymo naujovė yra PARIS bistro stalai, įkvėpti TOLIX, kurių forma nurodo gerai žinomas PARIS kėdes. Tai leidžia jums sukurti unikalų, vienodo, palėpės stiliaus baldų komplektą.


Norėdami pabrėžti šį charakterį, siūlome PARIS užkandinės stalus su 28 ir 36 mm storio laminuota viršutine dalimi. Masyvus stalviršis, kurį galima įsigyti daugybe spalvų, tikrai pabrėš estetinę visos stalo vertę. Kruopščiai pagamintos plokštės kartu su 2 mm storio kraštu garantuoja praktiškumą ir ilgaamžiškumą net ir sunkiai naudojant gastronomijos įstaigose.


„PARIS“ bistro stalo pagrindas pagamintas iš plieno. Svarbu tai, kad mūsų kavinių stalai yra tų pačių spalvų variantų kaip ir mūsų siūlomos kėdės PARIS. Tai reiškia, kad galite užsisakyti lentelę vienoje iš 11 galimų rėmelių spalvų. Stalų kojose yra specialios kojos, kurios ne tik apsaugo paviršių nuo įbrėžimų, bet ir pašalina triukšmą judant.


Svarbiausi mūsų užkandžių stalų privalumai yra šie:

 • tvirta pagrindas, kurio matmenys 45x45 cm, garantuoja kavinės PARIS stalo stabilumą net esant dideliems krūviams
 • struktūra, paremta 4 plačiai išdėstytomis kojomis, užtikrins nepajudinamą stalo stabilumą ir daug vietos jūsų svečiams
 • lentos, iš kurių gaminame viršutines dalis, yra laminuotos iš abiejų pusių, o tai garantuoja jūsų svečių tekstilės ir drabužių saugumą, papildomai užtikrinant estetinę apdailą
 • viršus baigtas 2 mm storio kraštu, todėl jis ypač atsparus pažeidimams ir sumušimams
 • stalai yra skirti montuoti savarankiškai


Mes raginame jus susipažinti su mūsų kavinės kėdžių ir pokylių tekstilės pasiūlymais, kurie leis jums pasirinkti tinkamiausius produktus savo verslui. „PARIS“ žurnaliniai staliukai yra siūlomi savitarnai.

Visų mūsų stalų viršutinės dalys yra pagamintos iš SWISS KRONO dvipusių laminuotų plokščių, kurios pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Jie atitinka ISO 22196: 2011 standartą, kurį patvirtino sertifikatas. Tai reiškia, kad stalviršiai turi savybę, neleidžiančią daugintis mikroorganizmams ant stalviršio paviršiaus.

Duomenų lapas

Aukštis 110 cm
Plotis
Ilgis
Stalviršio storis
Stalviršis

PRISTATYMO BŪDAS

Dostawa

Dėl savo transporto priemonių parko galime pasiūlyti pervežimą „Mextra“ automobiliais – įskaitant pristatymą dideliais sunkvežimiais. Tai garantuoja saugų ir greitą pristatymą tiesiai iš mūsų sandėlio į Jūsų patalpas.

Užsisakant prekes mūsų internetinėje parduotuvėje, galite rinkti iš kelių galimų pristatymo būdų. Labai ilgai bendradarbiaujame su tarptautinių pervežimų įmonėmis, tokiomis kaip: DHL, DB SCHENKER ar RABEN.

Dostawa

Taip pat skatiname asmeninį gavimą mūsų sandėliuose. Kad gautų daugiau informacijos, kreipkitės į Pardavimo skyrių.


Dostawa

MOKĖJIMO BŪDAS

 • MOKĖJIMAS GAUNANT - atsiimant mūsų sandėlyje. Atsiskaityti galima grynais arba kreditine kortele.
 • 100% IŠANKSTINIS APMOKĖJIMAS - apmokėjimas banko pavedimu į nurodytą banko sąskaitą arba „DotPay“ elektroniniu mokėjimu.
 • 30% AVANSA - avansinis mokėjimas banko pavedimu, likusieji 70% mokėtini prieš išsiunčiant prekes arba avansinis mokėjimas banko pavedimu, likusieji 70% mokami grynaisiais pinigais vairuotojui pristatymo metu.