Stalas TAVOLI puikiai tinka dinamiškoms HoReCa erdvėms. Paprasta forma ir vientisa spalva leidžia lengvai priderinti jį prie įvairių aranžacijų – nuo klasikinių lauko alaus sodų iki modernių terasų. Kompaktiškas 80x80 cm stalviršis suteikia patogią erdvę svečiams, neužimdamas per daug vietos.
Stalas TAVOLI pagamintas iš aukštos kokybės polipropileno, puikiai tinkamo intensyviai naudojamoms gastronominėms erdvėms. Medžiaga atspari UV spinduliams, todėl ilgą laiką išlaiko spalvą ir savybes net naudojant lauke.
80x80 cm stalviršis užtikrina stabilų ir patogų paviršių kasdieniam naudojimui. Tai patikimas sprendimas, derinantis ilgaamžiškumą ir paprastą priežiūrą.
Modelis TAVOLI leidžia lengvai kurti vientisus ir funkcionalius stalų išdėstymus lauko erdvėse. Kaip stalas lauko alaus sodams puikiai tinka reguliariems išdėstymams, kurie palengvina aptarnavimą ir padidina vietų skaičių.
Kompaktiškas stalviršio formatas tinka tiek greitiems susitikimams, tiek laisvalaikio zonoms. Stalą galima derinti su įvairių tipų kėdėmis, kuriant estetiškas ir lanksčias aranžacijas.
| Aukštis | 75 cm |
| Plotis | 80 cm |
| Ilgis | 80 cm |
| Svarstyklės | 14,4 kg |
| Spalva | smėlinė |
| Medžiaga | plastikas |
| Garantija | 2 metų |
Dėl savo transporto priemonių parko galime pasiūlyti pervežimą „MEXTRA“ automobiliais – įskaitant pristatymą dideliais sunkvežimiais. Tai garantuoja saugų ir greitą pristatymą tiesiai iš mūsų sandėlio į Jūsų patalpas.
Užsisakant prekes mūsų internetinėje parduotuvėje, galite rinkti iš kelių galimų pristatymo būdų. Labai ilgai bendradarbiaujame su tarptautinių pervežimų įmonėmis, tokiomis kaip: DHL, DB SCHENKER ar RABEN.
Taip pat skatiname asmeninį gavimą mūsų sandėliuose. Kad gautų daugiau informacijos, kreipkitės į Pardavimo skyrių.

| Banketové židle: Standard | 25,00 € |
| Ostatní židle | 50,00 € |
| Čtvercové a obdélníkové banketové stoly | 230,00 € |
| Koktejlové stoly | 230,00 € |
| Stoly s kulatou deskou | 400,00 € |
| Bistro stoly | 230,00 € |
| Potahy na židle | 10,00 € |
| Textil a textilní doplňky | 10,00 € |
| Vozíky na židle | 230,00 € |
| Stolní vozíky | 500,00 € |
| Konektory | 10,00 € |
| Pivní sety | 300,00 € |