Visos kategorijos
warranty-lt Daugiau
Šiuo metu mes raginame jus tai padaryti dalijantis nuomonėmis apie mūsų įmonę, gaminių ar paslaugų kokybę.
Kiekviena nuomonė yra geriausias mūsų darbo įvertinimas.


Pasakykite mums savo nuomonę:

Įvertinkite kokybę:

  •     mūsų produktai
  •     mūsų paslauga
  •    Pristatymo sąlygos
Nuomonės nėra tikrinamos.
Klientas: Hotel BEST BALTIC**
Miestas:
2021-05-17
Spolupráca so spoločnosťou Mextra je potešením. Je to vysoko kvalitné výrobky, fantastický zákaznícky servis, rýchle dodanie. Nemám námietky, odporúčam.
Klientas: Ballymoe Development Group
Miestas:
2021-05-17

Ako Ballymoe Development Center nás kúpa stoličiek Mextra Group veľmi teší. Sú veľmi kvalitné a potrebujeme ich v našom Centre, pretože ich budeme často používať. Keď sme vstúpili na webovú stránku Mextra, zaujala nás pozornosť venovaná každému detailu. Je priehľadný a vďaka tomu, že sme si mohli zväčšiť fotografiu vybraného modelu stoličky, sme mali pocit, akoby sme ho sledovali naživo. Celá transakcia prebehla veľmi hladko a na všetky naše otázky sme pravidelne dostávali odpovede. Vyniká predovšetkým poctivosť obchodníka. Priebeh celej transakcie vrátane doručenia do nášho centra a predovšetkým kvalita zakúpených stoličiek iba potvrdila jeho slová. Odporúčame Mextra Group každému, kto hľadá praktický a kvalitný produkt pre svoje podnikanie, zatiaľ čo si želá, aby Mextra Group pokračovala v ďalšom úspechu.

Klientas: Moedling
Miestas:
2018-07-30
Gerbiamos „Mextra“ ponios ir ponai,Dėkoju už profesionalų mano užsakymo apdorojimą. Kėdės puikiai tinka mano naujojoje atnaujintoje šokių mokykloje. Bendravimas su visais jūsų darbuotojais yra draugiškas ir nesudėtingas, o prekės atvyko laiku.Linkiu jums tęsti sėkmę ir palaikyti ryšį. Nuoširdžiai JūsųRichardas Fränzlas Hauptstrasse 42a 2340 MoedlingAustrijoje
Klientas:
Miestas: Kaunas
0000-00-00
Mes nupirkome iš "Mextra Group" kėdžių ir stalų į mūsų restoraną. sandoris buvo labai greitas ir sėkmingas. kėdės ir stalai puikiai atrodo mūsų restorane.Tai aukštos kokybės gaminiai. Specialistas iš "Mextra Group" yra labai naudingas ir prieinamas bet kuriuo metu, kai jums reikia patarimo ar pagalbos.Aš rekomenduoju "Mextra Group" visiems, kurie nori pirkti aukštos kokybės produktus iš patikimo tiekėjo.
Klientas: Viešbutis Victory ****
Miestas: Brno
0000-00-00
Asmeniškai norėčiau pasidalinti savo patirtimi su "Mextra Group". Didžioji paslauga ir klientų aptarnavimas, nepaprastas abipusis ryšys ir labai geras Dominikos požiūris.Galiausiai, kalbant apie konferencijų lenteles - fantastišką vertę už pinigus, norėčiau rekomenduoti "Mextra Group" kaip puikų banketų baldų tiekėją.Jei jums reikalinga papildoma konferencijų salių įranga, mes tikrai susisiekite su "Mextra" grupe.
Klientas:
Miestas: Lietuva
0000-00-00
Buvo malonu bendradarbiauti su "Mextra Group". Bendravimas buvo tobulas - greiti atsakymai ir aiškūs atsakymai. Ir produktų kokybė yra gera. Tikrai norėčiau jums pasiūlyti. Labai ačiū.
Klientas:
Miestas: Viešbučių vadybininkas "Best Baltic" viešbutis, Kaunas
0000-00-00
ai buvo labai gera patirtis dirbant su kompanija "Mextra". Aukštos kokybės prekės, fantastinis klientų aptarnavimas, greitas pristatymas, apskritai nesiskundžiami, labai rekomenduojami
Klientas: Ballymoe plėtros grupė.
Miestas:
0000-00-00
"Ballymoe Development Group" yra labai patenkinta kėdėmis, kurias neseniai įsigijome. Jie yra aukštos kokybės, kad mums reikia mūsų centro, nes jie labai naudingi. Kai pamatėme tavo tinklalapį, įkvėpėme įtampa iki detalių. Tai buvo lengva prieiga, todėl mes galėtume padidinti ir patikrinti kėdes labai aiškiai, tarsi mes žiūrėtume į tikrąjį dalyką. Visas sandoris buvo labai lengvas ir į visus mūsų klausimus buvo atsakyta.Vienintelis dalykas, kuris išsiskiria iš manęs, buvo pardavėjo sąžiningumas.Viskas, ką ji sakė, kad ji galėjo išsilaikyti, o tai mums labai palengvino. Mes rekomenduojame "Mextra" kompaniją visiems, kurie ieško protingos, aukštos kokybės kėdžių savo verslo ar bendruomenės centrui, ir mes norime, kad "Mextra" kompanija ir toliau sėkmingai ateitų.
Klientas:
Miestas: Fermoja Co Cork. Airija.
0000-00-00
Mes esame viešasis namas Airijoje ir, vertindamas vertę, rado "Mextra" baldų audinių įrangą, kad pasiūlytume tinkamą produktą už tinkamą kainą. Atsižvelgiant į klientų, turintiems kokybišką ir patikimą įrangą, poreikius. Mes manome, kad "Mextra" tiekia geriausius baldus labai prieinamomis kainomis, užtikrinančias bet kuriuo metu naudingą kainą. Užsakydami mes atradome išskirtinį pardavimų specialisto profesionalumą ir žinias apie produktą.
Klientas:
Miestas: Lietuva
0000-00-00
Turėjome du užsakymus iš jūsų įmonės prekių. Mes užsisakėme keletą banquet tekstilės ir baldų, kurie sujungia praktinius sprendimus su puikios kokybės, išlaikant labai geras kainas rinkoje. Mes neturime žodžių, kaip malonu mes esame su mūsų užsakytais daiktais. Ir ne tik su prekėmis. Jūsų klientų aptarnavimo lygis, dėmesys detais, kurį mes labai vertiname, visada buvo kruopščiai ir profesionaliai. Ypač norime suteikti ypatingą priskyrimą jūsų klientų aptarnavimui ir norime padėkoti Bartoszui Dużakui ir Dominikai Łyczkowska. Jie tvirtai domina jūsų įmonės sėkme, patenkindami kiekvieną klientą. Ateityje mes būsime jūsų lojalūs klientai ir mes rekomenduosime jūsų įmonę kitoms verslo įmonėms Lietuvoje.
Klientas:
Miestas: Slovakija
0000-00-00
Košice Hotel komandos vardu norėčiau padėkoti už mūsų dabartinį bendradarbiavimą.Per pastaruosius keletą metų mes visada labai patenkinti produktų kokybe, pristatymo laiku, kainomis ir maloniu bei greitu bendravimu! Mes taip pat visada buvo informuoti apie mūsų užsakymo statusą. Daugelyje mes naudojame staltieses, kėdes, kėdes ir stalus.Linkime jums daugelio patenkintų klientų, kaip mes ir ieškome bendradarbiavimo ateityje!
Klientas:
Miestas: Londonas.
0000-00-00
Norėčiau tik pasakyti, ačiū jums už veiksmingą ir tiesioginę tarnybą. Viešbutis turėjo stalą tam tikrą dieną, ir man buvo labai įspūdį, kad jums pavyko pristatyti juos dieną anksčiau.Apskritai manau, kad aukščiausio lygio "Mextra" lenteles naudojosi ir paslauga, ir kokybė, aš tikiu, kad netrukus bus išsiųstas jums kitas užsakymas