Visos kategorijos
warranty-lt Daugiau
Vežimėlis stalams WS-1
search
  • Vežimėlis stalams WS-1
  • Vežimėlis stalams WS-1

Vežimėlis stalams WS-1

Didmeninė kaina
244,00 
tinklas
300,12 
grubus

WS-1 vežimėlis yra skirtas sudedamųjų stalų, prieinamų mūsų pasiūlyme, transportavimui. Tai solidus, metalinis vežimėlis, kuriuo sandara leidžia pervežti įvairios formos ir dydžio stalus. Guminiai, sukamieji ratai užtikrina patogų judėjimą, o stabdžių pedalas saugo nuo savaiminio judėjimo.

Duomenų lapas

Aukštis 120 cm
Plotis 106 cm
Ilgis 150 cm

PRISTATYMO BŪDAS

Dostawa

Dėl savo transporto priemonių parko galime pasiūlyti pervežimą „Mextra“ automobiliais – įskaitant pristatymą dideliais sunkvežimiais. Tai garantuoja saugų ir greitą pristatymą tiesiai iš mūsų sandėlio į Jūsų patalpas.

Užsisakant prekes mūsų internetinėje parduotuvėje, galite rinkti iš kelių galimų pristatymo būdų. Labai ilgai bendradarbiaujame su tarptautinių pervežimų įmonėmis, tokiomis kaip: DHL, DB SCHENKER ar RABEN.

Dostawa

Taip pat skatiname asmeninį gavimą mūsų sandėliuose. Kad gautų daugiau informacijos, kreipkitės į Pardavimo skyrių.


Dostawa

MOKĖJIMO BŪDAS

  • MOKĖJIMAS GAUNANT - atsiimant mūsų sandėlyje. Atsiskaityti galima grynais arba kreditine kortele.
  • 100% IŠANKSTINIS APMOKĖJIMAS - apmokėjimas banko pavedimu į nurodytą banko sąskaitą arba „DotPay“ elektroniniu mokėjimu.
  • 30% AVANSA - avansinis mokėjimas banko pavedimu, likusieji 70% mokėtini prieš išsiunčiant prekes arba avansinis mokėjimas banko pavedimu, likusieji 70% mokami grynaisiais pinigais vairuotojui pristatymo metu.