Lauko kėdė DIEGO išsiskiria subalansuota forma ir kruopščiai išdirbtomis detalėmis, kurios natūraliai dera prie lauko gastronominių erdvių. Tai modelis, sukurtas vietoms, kur svarbus tiek pirmasis įspūdis, tiek kasdienis funkcionalumas. Puikiai tinka kaip kėdė lauko alaus sodams, restoranų terasoms ar viešbučių lauko poilsio zonoms.
Sėdimoji dalis ir atlošas modelyje DIEGO pagaminti iš patvarių technorataninių virvių su Vortex pynimu, kurios išlaiko savo formą ir estetiką nepriklausomai nuo oro sąlygų. Medžiaga yra atspari UV spinduliams, todėl nepraranda savo savybių naudojant lauke. Tai sprendimas, sukurtas tokioms vietoms kaip lauko alaus sodai ar restoranų terasos, kur svarbus ilgaamžiškumas, greitas džiūvimas ir patikimumas kiekvieną dieną.
Tvirtas aliuminio rėmas, kurio sienelės storis 1,8 mm, užtikrina stabilumą išlaikant nedidelį svorį. Konstrukcija yra padengta milteliniu būdu, todėl puikiai atlaiko intensyvų naudojimą lauko erdvėse. Modelį galima sukrauti vieną ant kitos, taip sumažinant sandėliavimo vietos poreikį ne sezono metu ir palengvinant greitą erdvės paruošimą.
Technorataninė kėdė DIEGO sukurta intensyviai naudojamoms lauko erdvėms. Puikiai tinka kaip kėdė lauko alaus sodams. Taip pat gali sėkmingai atlikti lauko kėdės funkciją restoranų terasose, vidiniuose kiemuose ar poilsio zonose prie gastronominių objektų. Lengva konstrukcija palengvina kasdienį erdvės organizavimą, o patvarios medžiagos leidžia išlaikyti estetiką net esant dideliam lankytojų srautui.
| Aukštis | 84 cm |
| Plotis | 59 cm |
| Rėmo medžiaga | aliuminis |
| Svarstyklės | 4 kg |
| Kūrimas (maks.) | 12 |
| Aukštis iki sėdynės | 43 cm |
| Gylis | 57 cm |
| Sėdynės plotis | 42 cm |
| Medžiaga | technoratanas |
| Garantija | 2 metų |
Dėl savo transporto priemonių parko galime pasiūlyti pervežimą „MEXTRA“ automobiliais – įskaitant pristatymą dideliais sunkvežimiais. Tai garantuoja saugų ir greitą pristatymą tiesiai iš mūsų sandėlio į Jūsų patalpas.
Užsisakant prekes mūsų internetinėje parduotuvėje, galite rinkti iš kelių galimų pristatymo būdų. Labai ilgai bendradarbiaujame su tarptautinių pervežimų įmonėmis, tokiomis kaip: DHL, DB SCHENKER ar RABEN.
Taip pat skatiname asmeninį gavimą mūsų sandėliuose. Kad gautų daugiau informacijos, kreipkitės į Pardavimo skyrių.

| Banketové židle: Standard | 25,00 € |
| Ostatní židle | 50,00 € |
| Čtvercové a obdélníkové banketové stoly | 230,00 € |
| Koktejlové stoly | 230,00 € |
| Stoly s kulatou deskou | 400,00 € |
| Bistro stoly | 230,00 € |
| Potahy na židle | 10,00 € |
| Textil a textilní doplňky | 10,00 € |
| Vozíky na židle | 230,00 € |
| Stolní vozíky | 500,00 € |
| Konektory | 10,00 € |
| Pivní sety | 300,00 € |