Visos kategorijos
warranty-lt Daugiau
Banketinė kėdė PARTY
search

Banketinė kėdė PARTY

Didmeninė kaina
21,90 
tinklas
16,90 
tinklas
20,79 
grubus
Minimali 30 dienų kaina prieš paaukštinimą: 21,90 € neto
Užsakykite dabar - siuntimas tuoj 02.10.2023!

Kėdė „PARTY“ yra pasiūlymas ieškantiems pigių, mažų ir patogių pokylių kėdžių. Dėl savo formos jie puikiai tinka naudoti konferencijose, taip pat banketų renginiuose. Įbrėžimas, atsparus įbrėžimams, ilgą laiką užtikrins kėdžių estetinę išvaizdą. Juoda, lygi apmušalai atrodys tinkami kiekviename kambaryje. Turint galimybę sukrauti iki 19 detalių, nedidelėje erdvėje galima laikyti daugybę kėdžių.

Duomenų lapas

Aukštis 83,5 cm
Plotis 39,5 cm
Profilio plotis 19 mm
Aukštis iki sėdynės 46 cm
Profilio storis 1,0 mm
Sėdynės gylis 38,5 cm
Garantija 1 metai

PRISTATYMO BŪDAS

Dostawa

Dėl savo transporto priemonių parko galime pasiūlyti pervežimą „MEXTRA“ automobiliais – įskaitant pristatymą dideliais sunkvežimiais. Tai garantuoja saugų ir greitą pristatymą tiesiai iš mūsų sandėlio į Jūsų patalpas.

Užsisakant prekes mūsų internetinėje parduotuvėje, galite rinkti iš kelių galimų pristatymo būdų. Labai ilgai bendradarbiaujame su tarptautinių pervežimų įmonėmis, tokiomis kaip: DHL, DB SCHENKER ar RABEN.

Dostawa

Taip pat skatiname asmeninį gavimą mūsų sandėliuose. Kad gautų daugiau informacijos, kreipkitės į Pardavimo skyrių.


Dostawa

MOKĖJIMO BŪDAS

  • MOKĖJIMAS GAUNANT - atsiimant mūsų sandėlyje. Atsiskaityti galima grynais arba kreditine kortele.
  • 100% IŠANKSTINIS APMOKĖJIMAS - apmokėjimas banko pavedimu į nurodytą banko sąskaitą arba „DotPay“ elektroniniu mokėjimu.
  • 30% AVANSA - avansinis mokėjimas banko pavedimu, likusieji 70% mokėtini prieš išsiunčiant prekes arba avansinis mokėjimas banko pavedimu, likusieji 70% mokami grynaisiais pinigais vairuotojui pristatymo metu.