Restorano medinė kėdė NORM yra patvari, elegantiška kėdė, puikiai deranti tiek su moderniu, tiek su klasikiniu restorano ar kavinės interjeru. Ji pagaminta iš specialiai paruošto buko medžio, kuris užtikrina jos ilgaamžiškumą net ir labai intensyviai naudojant.
NORM medinės restorano kėdės suteikia kiekvienam interjerui unikalų stilių ir eleganciją, tuo pačiu būdamos patogios ir praktiškos. Jos yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina funkcionalumą, ilgaamžiškumą ir estetiką.
Gamybos metu, jungiant atskirus elementus, naudojame unikalią klijavimo techniką, kuri garantuoja tvirtumą ir saugumą naudojant. Ji susideda iš specialių įpjovimų, padidinančių klijuojamų elementų paviršių. Mediena, iš kurios gaminame savo kėdes, yra kruopščiai atrinkta, paruošta ir be šakų, kas užtikrina aukščiausią produkto kokybę tiek estetiniu, tiek funkciniu požiūriu. Be to, mūsų kėdės yra šlifuojamos rankiniu ir mechaniniu būdu, todėl medienos paviršius yra lygus ir malonus liesti, o visi detaliai idealiai užbaigti.
Svarbiausios NORM medinių restorano kėdžių savybės
| Aukštis | 82 cm |
| Svarstyklės | 7 kg |
| Spalva | bukas |
| Aukštis iki sėdynės | 45 cm |
| Sėdynės plotis | 44 cm |
| Sėdynės gylis | 41 cm |
| Garantija | 2 metai |
Dėl savo transporto priemonių parko galime pasiūlyti pervežimą „MEXTRA“ automobiliais – įskaitant pristatymą dideliais sunkvežimiais. Tai garantuoja saugų ir greitą pristatymą tiesiai iš mūsų sandėlio į Jūsų patalpas.
Užsisakant prekes mūsų internetinėje parduotuvėje, galite rinkti iš kelių galimų pristatymo būdų. Labai ilgai bendradarbiaujame su tarptautinių pervežimų įmonėmis, tokiomis kaip: DHL, DB SCHENKER ar RABEN.
Taip pat skatiname asmeninį gavimą mūsų sandėliuose. Kad gautų daugiau informacijos, kreipkitės į Pardavimo skyrių.

| Banketové židle: Standard | 25,00 € |
| Ostatní židle | 50,00 € |
| Čtvercové a obdélníkové banketové stoly | 230,00 € |
| Koktejlové stoly | 230,00 € |
| Stoly s kulatou deskou | 400,00 € |
| Bistro stoly | 230,00 € |
| Potahy na židle | 10,00 € |
| Textil a textilní doplňky | 10,00 € |
| Vozíky na židle | 230,00 € |
| Stolní vozíky | 500,00 € |
| Konektory | 10,00 € |
| Pivní sety | 300,00 € |