Visos kategorijos
warranty-lt Daugiau
Bistro kėdė TOKYO raudona
search

Bistro kėdė TOKYO raudona

Didmeninė kaina
27,90 
tinklas
34,32 
grubus
Užsakykite dabar - siuntimas tuoj 13.02.2023!

Jei jums patinka paprastos formos, įkvepiančios savo originalumu, tikrai sudominsite TOKYO plastikinę kėdę. Užpakalinės kojos buvo ištemptos atgal, kuri savo profilio dėka puikiai prisitaiko prie sėdinčio asmens nugaros formos. Tai užtikrina išskirtinį sėdėjimo komfortą net ilgomis valandomis. Polipropilenas, iš kurio liejame kėdes, garantuoja išskirtinį stiprumą ir lengvą svorį. Dėl šios priežasties juos galima perkelti be didelių pastangų. Tai taip pat medžiaga, kurią labai lengva išlaikyti švarią ir 100% atsparią vandeniui. Ja galėsite džiaugtis daugelį metų.

Duomenų lapas

Aukštis 79 cm
Plotis 43 cm
Spalva raudona
Kūrimas (maks.) 5 vnt
Aukštis iki sėdynės 46 cm
Sėdynės gylis 45 cm
Medžiaga polipropileno
Garantija 2 Jahre

PRISTATYMO BŪDAS

Dostawa

Dėl savo transporto priemonių parko galime pasiūlyti pervežimą „Mextra“ automobiliais – įskaitant pristatymą dideliais sunkvežimiais. Tai garantuoja saugų ir greitą pristatymą tiesiai iš mūsų sandėlio į Jūsų patalpas.

Užsisakant prekes mūsų internetinėje parduotuvėje, galite rinkti iš kelių galimų pristatymo būdų. Labai ilgai bendradarbiaujame su tarptautinių pervežimų įmonėmis, tokiomis kaip: DHL, DB SCHENKER ar RABEN.

Dostawa

Taip pat skatiname asmeninį gavimą mūsų sandėliuose. Kad gautų daugiau informacijos, kreipkitės į Pardavimo skyrių.


Dostawa

MOKĖJIMO BŪDAS

  • MOKĖJIMAS GAUNANT - atsiimant mūsų sandėlyje. Atsiskaityti galima grynais arba kreditine kortele.
  • 100% IŠANKSTINIS APMOKĖJIMAS - apmokėjimas banko pavedimu į nurodytą banko sąskaitą arba „DotPay“ elektroniniu mokėjimu.
  • 30% AVANSA - avansinis mokėjimas banko pavedimu, likusieji 70% mokėtini prieš išsiunčiant prekes arba avansinis mokėjimas banko pavedimu, likusieji 70% mokami grynaisiais pinigais vairuotojui pristatymo metu.