Visos kategorijos
warranty-lt Daugiau
Kėdės lauko alaus barams VENTURA GRAND antracitas
search
  • Kėdės lauko alaus barams VENTURA GRAND antracitas

Kėdės lauko alaus barams VENTURA GRAND antracitas

Didmeninė kaina
29,90 
tinklas
36,78 
grubus
Užsakykite dabar - siuntimas tuoj 06.04.2023!

Kėdės lauko alaus barams „VENTURA GRAND” – tai dviejų universalių spalvų – baltos ir antracito – modelis. Kėdė pagaminta iš polipropileno, praturtinto UV priedu, todėl „VENTURA GRAND” modelis yra atsparus ekstremalioms temperatūroms ir išoriniams veiksniams. Kėdė yra antistatinė ir papildomai sutvirtinta stiklo pluoštu. „VENTURA GRAND” kėdės lauko alaus barams neturi sujungimų, todėl jos pasižymi dideliu patvarumu ir stabilumu. „VENTURA GRAND” modelį galima įsigyti „VENTURA” versijoje be porankių.

Kėdės lauko alaus barams „VENTURA GRAND” galima sukrauti viena ant kitos, todėl jų laikymui reikia mažiau vietos. Jos idealiai tinka vietoms, kuriose rengiami vakarėliai dideliam žmonių skaičiui.

Kėdės lauko alaus barams „VENTURA GRAND” būna įvairių formų ir spalvų. Kiekviena kėdė yra praktiška ir pritaikyta maitinimo įstaigų poreikiams, o mūsų asortimente rasite įvairių modelių, kurie tikrai derės prie likusio Jūsų patalpų interjero.

Svarbiausios kėdžių lauko alaus barams VENTURA GRAND savybės:

  • atsparumas drėgmei ir UV spinduliams
  • kėdės išlietos iš polipropileno
  • 2 metai garantijos
  • visada yra sandėlyje
  • žemiausios kainos garantija!

Duomenų lapas

Aukštis 82 cm
Plotis 52,5 cm
Svarstyklės 4 kg
Spalva antracitas
Aukštis iki sėdynės 46 cm
Gylis 48 cm
Sėdynės plotis 41 cm
Sėdynės gylis 43 cm

PRISTATYMO BŪDAS

Dostawa

Dėl savo transporto priemonių parko galime pasiūlyti pervežimą „Mextra“ automobiliais – įskaitant pristatymą dideliais sunkvežimiais. Tai garantuoja saugų ir greitą pristatymą tiesiai iš mūsų sandėlio į Jūsų patalpas.

Užsisakant prekes mūsų internetinėje parduotuvėje, galite rinkti iš kelių galimų pristatymo būdų. Labai ilgai bendradarbiaujame su tarptautinių pervežimų įmonėmis, tokiomis kaip: DHL, DB SCHENKER ar RABEN.

Dostawa

Taip pat skatiname asmeninį gavimą mūsų sandėliuose. Kad gautų daugiau informacijos, kreipkitės į Pardavimo skyrių.


Dostawa

MOKĖJIMO BŪDAS

  • MOKĖJIMAS GAUNANT - atsiimant mūsų sandėlyje. Atsiskaityti galima grynais arba kreditine kortele.
  • 100% IŠANKSTINIS APMOKĖJIMAS - apmokėjimas banko pavedimu į nurodytą banko sąskaitą arba „DotPay“ elektroniniu mokėjimu.
  • 30% AVANSA - avansinis mokėjimas banko pavedimu, likusieji 70% mokėtini prieš išsiunčiant prekes arba avansinis mokėjimas banko pavedimu, likusieji 70% mokami grynaisiais pinigais vairuotojui pristatymo metu.