Visos kategorijos
warranty-lt Daugiau
55795
search

Bistro Stalas FELIX

Didmeninė kaina
68,99 
tinklas
84,86 
grubus
Stalviršio spalva
Matmuo
Stalviršio storis [mm]

Stalviršio tipas:

Laminuotas
Werzalit
HPL compact

Matmenys

Kavos staliukai – tai specializuota mūsų Baldai HoReCa pasiūlos gaminių grupė, kurioje rasite įvairių specifikacijų, kainų grupių ir įvairios paskirties baldų. Visi šie gaminiai, nepriklausomai nuo kainos, atitinka griežtus ilgaamžiškumo ir saugumo kriterijus bei būna įvairių dydžių ir spalvų.

Kavos staliukas FELIX yra labai populiarus tarp mūsų klientų dėl patrauklios kainos ir klasikinės išvaizdos. Jo pjedestalas pagamintas iš juodai milteliniu būdu dažyto plieno. Apvalus pagrindas yra 45 cm skersmens ir užpildytas guminiu svareliu. Stalo stulpelis yra apskrito skerspjūvio, kurio skersmuo 76 mm, kas yra standartas kavinių staluose. Praktiškas sprendimas – reguliuojamos kojelės, leidžiančios išlyginti stalą ant nelygios žemės. Pirkdami kavinės stalą gausite surinkimo instrukcijas ir tam skirtų varžtų ir varžtų rinkinį.

Kavinės FELIX stalui rekomenduojame stalviršius, kurių matmenys svyruoja nuo 60 iki 80 cm skersmens. Dažniausiai pirkėjai renkasi laminuotus stalviršius, kurių matmenys yra 68 cm, 18 arba 28 mm storio.

Produkto nuotraukose ir vaizdo įrašuose rodomos tik pasirinktos spalvų konfigūracijos. Visas galimas parinktis galima pasirinkti tinkintos konfigūracijos lauke, esančiame virš šio aprašymo.

Pagrindo konstrukcija

  • Tvirtas fi 45 cm pagrindas garantuoja FELIX kavinės stalo stabilumą net esant didelėms apkrovoms
  • 76 mm skersmens stulpas suprojektuotas taip, kad užtikrintų nepajudinamą stalo stabilumą ir daug vietos jūsų svečių kojoms
  • ant pagrindo sumontuotos reguliuojamos plastikinės kojelės, kurių dėka stalą perkėlus, pagrindas nebus pažeistas, o nelygumai nebebus problema

Duomenų lapas

Aukštis 74 cm
Stalviršio storis 18/28 mm
Stalviršis laminuotas/ werzalit/ HPL
Tipas Bistro
Skersmuo fi 60/68/80 cm

PRISTATYMO BŪDAS

Dostawa

Dėl savo transporto priemonių parko galime pasiūlyti pervežimą „Mextra“ automobiliais – įskaitant pristatymą dideliais sunkvežimiais. Tai garantuoja saugų ir greitą pristatymą tiesiai iš mūsų sandėlio į Jūsų patalpas.

Užsisakant prekes mūsų internetinėje parduotuvėje, galite rinkti iš kelių galimų pristatymo būdų. Labai ilgai bendradarbiaujame su tarptautinių pervežimų įmonėmis, tokiomis kaip: DHL, DB SCHENKER ar RABEN.

Dostawa

Taip pat skatiname asmeninį gavimą mūsų sandėliuose. Kad gautų daugiau informacijos, kreipkitės į Pardavimo skyrių.


Dostawa

MOKĖJIMO BŪDAS

  • MOKĖJIMAS GAUNANT - atsiimant mūsų sandėlyje. Atsiskaityti galima grynais arba kreditine kortele.
  • 100% IŠANKSTINIS APMOKĖJIMAS - apmokėjimas banko pavedimu į nurodytą banko sąskaitą arba „DotPay“ elektroniniu mokėjimu.
  • 30% AVANSA - avansinis mokėjimas banko pavedimu, likusieji 70% mokėtini prieš išsiunčiant prekes arba avansinis mokėjimas banko pavedimu, likusieji 70% mokami grynaisiais pinigais vairuotojui pristatymo metu.