Bistro stalas ROXY
search
  • Bistro stalas ROXY
  • Bistro stalas ROXY

Bistro stalas ROXY

Didmeninė kaina
53,20 
tinklas
65,44 
grubus
Stalviršio storis
Bistro stalų matmenys
Stalviršio spalva
Užsakykite dabar - siuntimas tuoj 23.02.2022!
Pristatymo kainą rasite krepšelyje

ROXY bistro staliukas pasižymi puikia kokybe ir sensacinga išvaizda. Stalviršis pagamintas iš laminato ir yra devynių spalvų. Taigi galite pritaikyti dizainą pagal savo poreikius ir pageidavimus. Juodai milteliniu būdu dengtas pagrindas itin atsparus mechaniniams pažeidimams ir įbrėžimams. Svarbiausias „ROXY“ stalo dizaino aspektas yra stabilumas ir ilgaamžiškumas. Specialių kojų dėka stalas nenušveičia grindų.

Lentelės yra pagamintos naudojant šiuolaikinę techniką ir naudojant specialias mašinas. Mūsų gaminiai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų! Stalai yra skirti montuoti savarankiškai

Duomenų lapas

Aukštis 74 cm
Plotis 68/70/80 cm
Ilgis 68/70/80 cm
Stalviršio storis 18/28 mm
Stalviršis laminatas
Tipas kavinės

PRISTATYMO BŪDAS

Dostawa

Dėl savo transporto priemonių parko galime pasiūlyti pervežimą „Mextra“ automobiliais – įskaitant pristatymą dideliais sunkvežimiais. Tai garantuoja saugų ir greitą pristatymą tiesiai iš mūsų sandėlio į Jūsų patalpas.

Užsisakant prekes mūsų internetinėje parduotuvėje, galite rinkti iš kelių galimų pristatymo būdų. Labai ilgai bendradarbiaujame su tarptautinių pervežimų įmonėmis, tokiomis kaip: DHL, DB SCHENKER ar RABEN.

Dostawa

Taip pat skatiname asmeninį gavimą mūsų sandėliuose. Kad gautų daugiau informacijos, kreipkitės į Pardavimo skyrių.


Dostawa

MOKĖJIMO BŪDAS

  • MOKĖJIMAS GAUNANT - atsiimant mūsų sandėlyje. Atsiskaityti galima grynais arba kreditine kortele.
  • 100% IŠANKSTINIS APMOKĖJIMAS - apmokėjimas banko pavedimu į nurodytą banko sąskaitą arba „DotPay“ elektroniniu mokėjimu.
  • 30% AVANSA - avansinis mokėjimas banko pavedimu, likusieji 70% mokėtini prieš išsiunčiant prekes arba avansinis mokėjimas banko pavedimu, likusieji 70% mokami grynaisiais pinigais vairuotojui pristatymo metu.
Bistro kėdės 0,00 €