Bistro stalas CROSS 68x68cm Sonoma Ąžuolas 18mm

Didmeninė kaina
68,89 
tinklas
84,73 
grubus
Užsakykite dabar - siuntimas tuoj 23.08.2022!

Bistro stalas CROSS yra labai charakteringos išvaizdos produktas. Savo vardą jis turi dėl to, kad pagrindas remiasi viena koja ir baigiasi keturiomis atramomis. Ši konstrukcija garantuoja didesnį stabilumą naudojant stalą, net esant didelei apkrovai. Juoda milteliais padengta pagrindas garantuoja padidintą atsparumą įbrėžimams ir skilimui, todėl stalas tarnaus jums daugelį metų, išlaikydamas savo išvaizdą.


Jūsų žinioje paliekame galimybę pasirinkti viršutinės dalies spalvą, taip pat jos dydį ir storį. Visų mūsų stalų viršutinės dalys yra pagamintos iš SWISS KRONO laminuotų plokščių, kurių yra daugiau nei 120 spalvų, pasižyminčios antibakterinėmis savybėmis. Jie atitinka ISO 22196: 2011 standartą, kurį patvirtino sertifikatas. Tai reiškia, kad stalviršiai turi savybę, neleidžiančią daugintis mikroorganizmams ant stalviršio paviršiaus.

Statyba:
• tvirtas 58x58 cm pagrindas garantuoja CROSS bistro stalas stabilumą net esant didelei apkrovai
• fi 76 mm stulpelis suprojektuotas taip, kad užtikrintų nepajudinamą stalo stabilumą ir daugiau vietos kojoms
• Galite pasirinkti 18 arba 28 mm storio viršutines dalis
• Viršuje yra 2 mm storio briauna, kuri garantuoja atsparumą pažeidimams ir sumušimams

Funkcionalumas
• pagrindas yra su reguliuojamomis plastikinėmis kojomis, dėl kurių pagrindas nebus pažeistas judant stalui, taip pat leidžia reguliuoti stalo aukštį

Papildomai
• 2 metų garantija
• visada yra sandėlyje
• stalai yra skirti montuoti savarankiškai, kiekvienam stalui pridedame instrukcijas

Duomenų lapas

Aukštis 74 cm
Plotis 68 cm
Ilgis 68 cm
Stalviršio storis 18mm

PRISTATYMO BŪDAS

Dostawa

Dėl savo transporto priemonių parko galime pasiūlyti pervežimą „Mextra“ automobiliais – įskaitant pristatymą dideliais sunkvežimiais. Tai garantuoja saugų ir greitą pristatymą tiesiai iš mūsų sandėlio į Jūsų patalpas.

Užsisakant prekes mūsų internetinėje parduotuvėje, galite rinkti iš kelių galimų pristatymo būdų. Labai ilgai bendradarbiaujame su tarptautinių pervežimų įmonėmis, tokiomis kaip: DHL, DB SCHENKER ar RABEN.

Dostawa

Taip pat skatiname asmeninį gavimą mūsų sandėliuose. Kad gautų daugiau informacijos, kreipkitės į Pardavimo skyrių.


Dostawa

MOKĖJIMO BŪDAS

  • MOKĖJIMAS GAUNANT - atsiimant mūsų sandėlyje. Atsiskaityti galima grynais arba kreditine kortele.
  • 100% IŠANKSTINIS APMOKĖJIMAS - apmokėjimas banko pavedimu į nurodytą banko sąskaitą arba „DotPay“ elektroniniu mokėjimu.
  • 30% AVANSA - avansinis mokėjimas banko pavedimu, likusieji 70% mokėtini prieš išsiunčiant prekes arba avansinis mokėjimas banko pavedimu, likusieji 70% mokami grynaisiais pinigais vairuotojui pristatymo metu.
Laminuotus stalviršius
, klientai dažniausiai renkasi vidinėms patalpoms. Laminuoti stalviršiai pagaminti iš KRONO medžio drožlių plokštės, su tvirta ir estetiška 2 mm storio PVC / ABS briauna. Jie labai estetiški, siūlome daugiau kaip 120 spalvų, tiek medžio, betono imitacijų, tiek klasikinių vienspalvių plokščių.
Laminuotus stalviršius gaminame įvairių matmenų – pagal kliento pageidavimą ir įvairaus storio: 18, 28, 36 ir net 46 mm. Svarbiausios laminuotų stalviršių savybės: puikiai tinka naudoti patalpose, yra 120 spalvų, mažiausia kaina.
Stalviršiai Werzalit
yra visame pasaulyje žinoma konstrukcija. Pagaminti iš medžio pagrindo, nedidelių elementų, sutvirtinti vandeniui atsparia derva. Specifinė stalviršio forma gaunama karšto formavimo procese. Viršus padengtas aukštos klasės laminatu. Viršutinė dalis yra 18 mm storio viduje ir 35 mm išorėje.
Stalviršiai Werzalit yra kelių spalvų ir dydžių. Puikiai tinka naudojimui viduje ir lauke. Juos lengva valyti. Najważniejsze cechy blatów werzalitowych: idealne na zewnątrz, odporne na zarysowania, odporne na promieniowanie UV
Stalviršiai HPL
tai High Pressure Laminate pavadinimo trumpinys. Laikomi vienomis iš patvariausių dekoratyvinių medžiagų, tai mūsų stalviršių apdaila. HPL stalviršiai yra 12 mm storio ir kelių spalvų. Dėl didelio patvarumo ir atsparumo įbrėžimams, vandeniui bei saulės spinduliams HPL kasmet tampa vis populiaresni.
Svarbiausios HPL stalviršių savybės: puikiai tinka naudoti lauke, atsparūs pelėsiams ir grybeliams, labai patvarūs.
Stalviršiai Petralit
skirti naudoti viduje ir lauke. Jie pagaminti iš 16 mm storio vandeniui atsparios plokštės, apdailintos sustiprintu laminatu. Stalviršio kraštas yra 30 mm, pagamintas iš estetiškai atrodančios ir pastoviai jo šonus įrėminančios medžiagos.
Stalviršiai Petralit atsparūs atmosferos poveikiui, juos lengva valyti. Galima įsigyti kelių spalvų ir dydžių. Svarbiausios stalviršių Petralit savybės: puikiai tinka išoriniam naudojimui, atsparūs smūgiams, vandeniui atspari dervos danga.