Bistro stalas VERA 69x69 cm HPL
search
  • Bistro stalas VERA 69x69 cm HPL
  • Bistro stalas VERA 69x69 cm HPL

Bistro stalas VERA 69x69 cm HPL

Didmeninė kaina
87,50 
tinklas
107,63 
grubus
Užsakykite dabar - siuntimas tuoj 16.02.2022!
Pristatymo kainą rasite krepšelyje

VERA bistro staliukas yra puikios kokybės ir sensacingo dizaino. Stalviršis pagamintas iš HPL laminato, kurį sudaro 3 sluoksniai - šerdies popierius, dekoratyvinis sluoksnis ir apsauginis sluoksnis. Nerūdijančio plieno spalvos pagrindas yra itin atsparus mechaniniams pažeidimams ir įbrėžimams. Svarbiausias „VERA“ stalo dizaino aspektas yra stabilumas ir atsparumas didelėms apkrovoms. Specialių kojų dėka stalas nenušveičia grindų.

Lentelės yra pagamintos naudojant šiuolaikinę techniką ir naudojant specialias mašinas. Mūsų gaminiai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų! Stalai yra skirti montuoti savarankiškai.

Duomenų lapas

Plotis 69 cm
Ilgis 69 cm
Stalviršio storis 12 mm
Stalviršis HPL

PRISTATYMO BŪDAS

Dostawa

Dėl savo transporto priemonių parko galime pasiūlyti pervežimą „Mextra“ automobiliais – įskaitant pristatymą dideliais sunkvežimiais. Tai garantuoja saugų ir greitą pristatymą tiesiai iš mūsų sandėlio į Jūsų patalpas.

Užsisakant prekes mūsų internetinėje parduotuvėje, galite rinkti iš kelių galimų pristatymo būdų. Labai ilgai bendradarbiaujame su tarptautinių pervežimų įmonėmis, tokiomis kaip: DHL, DB SCHENKER ar RABEN.

Dostawa

Taip pat skatiname asmeninį gavimą mūsų sandėliuose. Kad gautų daugiau informacijos, kreipkitės į Pardavimo skyrių.


Dostawa

MOKĖJIMO BŪDAS

  • MOKĖJIMAS GAUNANT - atsiimant mūsų sandėlyje. Atsiskaityti galima grynais arba kreditine kortele.
  • 100% IŠANKSTINIS APMOKĖJIMAS - apmokėjimas banko pavedimu į nurodytą banko sąskaitą arba „DotPay“ elektroniniu mokėjimu.
  • 30% AVANSA - avansinis mokėjimas banko pavedimu, likusieji 70% mokėtini prieš išsiunčiant prekes arba avansinis mokėjimas banko pavedimu, likusieji 70% mokami grynaisiais pinigais vairuotojui pristatymo metu.
Bistro kėdės 0,00 €